Zaskakujące informacje na temat przyszłości Katarzyny Cichopek! Chodzi o jej udział w telewizyjnym projekcie! "Przede mną nowe wyzwanie"

W życiu Katarzyny Cichopek nadszedł czas na kolejne zmiany! Gwiazda "M jak miłość" sporo zdradziła w najnowszym instagramowym wpisie. Co dokładnie wyjawiła internautom? Sprawdźcie!

Katarzyna Cichopek i kariera w TVP

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Katarzyna Cichopek w ostatnim czasie z pewnością nie narzeka na nudę! O tym, że kariera aktorki znanej z roli Kingi w „M jak miłość” nabrała szaleńczego tempa, mogą świadczyć kolejne informacje na temat gwiazdy. Oprócz „Mjm” Cichopek występuje w „Pytaniu na śniadanie”, a teraz wiele wskazuje na to, że nie będzie to jedyny program z jej udziałem. Pod koniec czerwca pojawiły się pierwsze wieści o nowym programie w TVP Kobieta właśnie z Cichopek; „Operacja aranżacja” to projekt, w którym gwiazda – wraz z architektem Jonatanem Kilczewskim – ma być odpowiedzialna za metamorfozy mieszkań.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by TVP Kobieta (@tvpkobieta)

Teraz okazuje się, że to nie koniec zmian w zawodowym życiu Cichopek! Wkrótce wystartuje druga edycja programu: „You Can Dance – nowa generacja” z nowym jury. Na jednym z foteli jurorskich zasiądzie właśnie gwiazda „M jak miłość”!

Katarzyna Cichopek w jury „You Can Dance”!

Informacja o tym, że Kasia Cichopek będzie jurorką w „You Can Dance”, pojawiła się na oficjalnym instagramowym profilu TVP:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Bądźmy Razem. TVP (@badzmyrazem.tvp)

Niepowtarzalna i charyzmatyczna. Jedyna w swoim rodzaju, Uwielbiana przez widzów aktorka i prezenterka Katarzyna Cichopek.

Wiadomość ta znalazła potwierdzenie także na instagramowym koncie samej aktorki, która napisała:

Przede mną nowa przygoda, nowe wyzwanie. Kocham taniec od dziecka. Trzymam mocno kciuki za wszystkie tańczące dzieciaki. Czekam na Was w @youcandancetvp Powodzenia i do zobaczenia.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Chociaż dla niektórych obecność Katarzyny Cichopek w „YCD” może być zaskoczeniem, to warto wspomnieć o tym, że taniec w życiu aktorki zajmuje bardzo ważne miejsce. W 2005 roku aktorka w parze z tancerzem Marcinem Hakielem wygrała drugą edycję programu: „Taniec z Gwiazdami”, a dwa lata później wspomniany duet reprezentował nasz kraj w pierwszym Konkursie Tańca Eurowizji.

„You Can Dance – nowa generacja 2”. Prowadząca, jury

Pojawienie się Katarzyny Cichopek w nowym sezonie „You Can Dance” to jedna z wielu zmian w programie. Wraz z aktorką występy tancerzy będą oceniać również choreograf Agustin Egurrola (obecny w pierwszym sezonie) oraz tancerka Ida Nowakowska, która wcześniej była prowadzącą.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by You Can Dance TVP (@youcandancetvp)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by You Can Dance TVP (@youcandancetvp)

Tym samym na miejsce gospodyni show „wskoczyła”… Edyta Herbuś!

A oto PROWADZĄCA drugiej edycji You Can Dance Nowa Generacja - @edytaherbus. Profesjonalna tancerka, trzykrotna mistrzyni Polski formacji tanecznych, aktorka oraz prezenterka telewizyjna!

– można przeczytać w sieci.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by You Can Dance TVP (@youcandancetvp)

„You Can Dance – nowa generacja” to program, w którym udział biorą tancerze w wieku od 8 do 13 lat. Kiedy i gdzie będzie można oglądać kolejną edycję tanecznego show? Jak podaje portal „Wirtualne media”, projekt najprawdopodobniej trafi do zimowej ramówki TVP. Będziecie oglądać?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Agustin Egurrola (@agustinegurrola)

Katarzyna Cichopek przerywa milczenie. Wydała oświadczenie w sprawie życie prywatnego
Katarzyna Cichopek zamieściła w sieci mocne oświadczenie. Gwiazda serialu "M jak miłość" oraz gospodyni programu "Pytania na śniadanie" napisała w nim o życiu prywatnym i zwróciła się z...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze