Zaskakujące informacje o Julii Wieniawie. Tak zadebiutuje w zupełnie nowej roli! [ZDJĘCIA]

Wiele wskazuje na to, że Julia Wieniawa przygotowała dla swoich fanów nie lada niespodziankę! Pierwsze informacje już trafiły do sieci - co dokładnie wiadomo?

Julia Wieniawa w TV

Kim jest Julia Wieniawa? Ambitna i przedsiębiorcza 23-latka nie zwalnia tempa! Aktorka rozpoczynała swoją karierę od telewizji, występując w serialu: „Rodzinka.pl”. Szybko okazało się, że Wieniawa w świecie show-biznesu czuje się „jak ryba w wodzie”, a działalność aktorską połączyła również z muzycznymi wstępami: niedawno światło dzienne ujrzała jej płyta zatytułowana: „Omamy”. Dodatkowo Wieniawa zajmuje się również promocją marki odzieżowej „Lemiss”, której jest inicjatorką. Chociaż grafik młodej gwiazdy już wydaje się pełen rozmaitych przedsięwzięć, to okazuje się, że znalazło się w nim miejsce na… nagrania do nowego serialu! Jak poinformowała telewizja Polsat, wkrótce w TV pojawi się kolejna serialowa propozycja, w której wystąpi właśnie Julia Wieniawa.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Teściowie (@serial.tesciowie)

„Teściowie” – co to za serial?

W mediach społecznościowych pojawiła się informacja o nowym serialu telewizji Polsat. O czym będzie?

Ruszyły zdjęcia do „Teściów”, pełnego humoru i zwrotów akcji serialu komediowego, pokazującego w krzywym zwierciadle współczesne obyczaje i konflikty pokoleniowe stare jak świat (…)

– zapewniają enigmatycznie twórcy.

Na fotografiach znalazła się już wspomniana już Wieniawa, która pozuje w towarzystwie Cezarego Pazury, Joanny Kurowskiej oraz jej serialowego partnera.

Nieco więcej „przecieków” dotyczących produkcji można znaleźć na oficjalnej stronie stacji. Wynika z nich, że „Teściowie” będą opowiadać historię dwóch rodzin, które zostaną połączone przez dwójkę młodych bohaterów: Andżeliki (w tej roli właśnie Julia Wieniawa) oraz Lucjana (Ignacy Liss). Zakochani – chociaż z pozoru niemal całkowicie różni – postanowią iść razem przez życie. Czy taka decyzja spodoba się ich rodzicom?

Ona - fanka social mediów marząca o oszałamiającej karierze w telewizji, on - pasjonat średniowiecza, w trakcie doktoratu z historii. Gdy uświadamiają sobie, że nie mogą bez siebie żyć, postanawiają udawać, że dziewczyna jest w ciąży, więc przyszli teściowie szybko powinni kupić im mieszkanie. Dochodzi do spotkania dwóch rodzin, co uruchamia lawinę zabawnych zdarzeń (…).

Co wyjdzie z tak wybuchowego połączenia? Tego widzowie dowiedzą się już niebawem! Obsada serialu „Teściowie” zapowiada się imponująco: w produkcji zagrają m.in.: Joanna Kurowska, Cezary Pazura, Cezary Kosiński, Jolanta Fraszyńska, Julia Wieniawa, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Małgorzata Rożniatowska, Krzysztof Tyniec oraz Magdalena Wójcik.

Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że tym razem nadawca postawi na dość niestandardowy rodzaj emisji. Jak czytamy w poście, serial najpierw trafi na platformę Polsat Box Go, a dopiero później do TV. Będziecie oglądać nowy serial z Julią Wieniawą w jednej z głównych ról?

Julia Wieniawa na gorących kadrach w stroju kąpielowym. Pozuje pośród malowniczej roślinności [FOTO]
Internauci pospieszyli z pisaniem komplementów: "Boska", "Nie można się napatrzeć". Julia Wieniawa udostępniła serię fotografii i podgrzała atmosferę! Wszystko za sprawą ujęć...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze