Zaskakujące wyznanie Smolastego o życiu prywatnym! Czy jest zakochany?

W ekskluzywnej rozmowie z RMF FM, Smolasty, jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów młodego pokolenia, podzielił się szczegółami dotyczącymi swojego życia prywatnego. Po serii głośnych rozstań, o których nieustannie rozpisywały media, fani z niecierpliwością oczekiwali na nowe wieści. Czy 28-letni muzyk znów jest zakochany? Jego odpowiedź na to pytanie może być dla wielu zaskoczeniem.

Smolasty, fot. PAP/Zbigniew Meissner
Smolasty, fot. PAP/Zbigniew Meissner

Czy Smolasty jest z związku?

Artysta w rozmowie z nami zdobył się na szczere wyznanie, w którym ujawnił, jaki jest obecnie jego status na rynku matrymonialnym. 

- Przez przeżycia, których doświadczyłem w swoim życiu, stałem się bardziej selektywny, jeśli chodzi o wybór partnerki. Jestem singlem od siedmiu, czy ośmiu miesięcy. Nie ma tak jak kiedyś, że szybkie relacje. Stawiam na narzeczoną w przyszłości

- podkreślił Smolasty w rozmowie z RMF FM.

Życie uczuciowe artysty przez lata było na językach. Relacja Smolastego z Honoratą Skarbek przez długi czas rozgrzewała serca fanów i media. Ich związek, pełen wzlotów i upadków, był niczym emocjonujący serial, który śledziła cała Polska. Ich historia miłosna, pełna powrotów i rozstań, zakończyła się definitywnie w 2020 roku. 

Po zakończeniu burzliwej relacji ze Skarbek, życie uczuciowe Smolastego nadal było obiektem zainteresowania.

Smolasty w RMF: Czekam na właściwą wybrankę

Jego kolejne sympatie to: Blanka Stajkow i Magdalena Karwacka, a także Nicole Akonchong, z którą Smolasty potwierdził swój związek poprzez wymowne zdjęcie na Instagramie. Co ciekawe, Nicole i Blanka brały udział w tej samej edycji programu modowego. Stajkow odpadła jednak na etapie bootcampu, a później zdecydowała się zająć muzyką.

28-latek skomentował swoje poprzednie relacje w rozmowie z RMF: 

- Nie żałuję tych sytuacji, które były kiedyś. Nauczyły mnie tego, żeby nie brać pierwszego co lepsze. Oczywiście nie mówię o swoich byłych dziewczynach, bo bardzo je szanuję. Ale wiadomo, w międzyczasie zdarzały się różne przelotne historie. Nauczyłem się czekać na tę właściwą wybrankę, która mnie ukoi na stałe już - podsumował artysta. 

Oceń ten artykuł 0 0