hity na MAXXa
hity na MAXXa

Zdecydowano, co dalej z "Hotelem Paradise". Wiadomość nie ucieszy fanów

Niespodziewanie w trakcie emisji siódmego sezonu "Hotelu Paradise" telewizyjna Siódemka podjęła zaskakującą decyzję. Te wieści z pewnością nie ucieszą najwierniejszych widzów programu.

Zmiany w emisji „Hotelu Paradise”

Randkowy reality show „Hotel Paradise” zadebiutował na antenie TVN7 wiosną 2020 roku. Od tamtej pory program prowadzony przez Klaudię El Dursi doczekał się ośmiu sezonów – siedmiu regularnych oraz wersji „All Stars”. Początkowo odcinki nagrywano na Bali, następnie przeniesiono się na Zanzibar, po czym miejscem kręcenia show stała się Panama. Dwie ostatnie edycje, w tym ta emitowana obecnie, powstawały w Kolumbii.

Od 28 sierpnia 2023 roku fani „Hotelu Paradise” śledzą przygody uczestników „Hotelu Paradise 7”. Program nadawany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00, co wkrótce jednak się zmieni. Według informacji, które docierają do mediów, decyzja w sprawie dalszej emisji siódmej edycji już zapadła. Te wieści raczej nie ucieszą najwierniejszych fanów reality show.

Co dalej z „Hotelem Paradise 7”?

Według ustaleń portalu wirtualnemedia.pl telewizyjna Siódemka chce ograniczyć nadawanie „Hotelu Paradise”. Wkrótce program nie będzie już emitowany we wszystkie dni powszednie, a tylko cztery razy w tygodniu. Zamiast od poniedziałku do piątku – odcinki będą pokazywane od poniedziałku do czwartku.

Godzina emisji show z Klaudią El Dursi w roli prowadzącej nie ulegnie zmianie. Nadal będzie to 20.00. Emisja w nowym, czterodniowym systemie rozpocznie się wraz z początkiem października.  Jak podkreślają wirtualnemedia.pl, ograniczenie częstotliwości pokazywania reality show nie oznacza jego skrócenia. „Hotel Paradise 7” nadal będzie liczyć 48 odcinków, ich emitowanie rozłoży się na kolejne tygodnie – wyjaśnia portal.

Oceń ten artykuł 0 2