"Zdjęcie naszego Bąbla z dzisiaj". Alek Baron opublikował zaskakujące zdjęcie USG [FOTO]

Alek Baron wkrótce zostanie tatą! Na Instagramie zamieścił zdjęcie, przez które w humorystyczny sposób nawiązał do ciąży Sandry Kubickiej. Co widać na opublikowanym przez niego kadrze?

fot. AKPA/Jacek Kurnikowski
fot. AKPA/Jacek Kurnikowski

Sandra Kubicka i Alek Baron będą mieli synka

Sandra Kubicka i Alek Baron w pod koniec grudnia ubiegłego roku podzielili się z fanami radosną nowiną. Narzeczeni spodziewają się dziecka. Oboje nie kryją, że to spełnienie ich ogromnego marzenia, a zobaczenie dwóch kresek na teście to zwieńczenie długiej i trudnej drogi starań o upragnioną pociechę. Przekazali także, że na świat przyjdzie chłopiec.

Our miracle baby. Moje największe marzenie właśnie się spełnia i to dzięki Tobie @alekbaron. Czekamy na Ciebie Synku – napisała przyszła mama, przekazując tym samym radosną nowinę.

Sandra Kubicka i Baron są bardzo aktywni w sieci. W mediach społecznościowych relacjonują, jak wygląda ich codzienność. Zakochani nie szczędzą fanom treści związanych z ciążą 29-latki. Ukochana muzyka chętnie pokazuje ciążowe krągłości i opowiada o przygotowaniach związanych ze zbliżającym się porodem. Zabiera głos również w sprawie badań, na które regularnie się udaje.

Alek Baron opublikował zdjęcie USG

Sandra Kubicka i Alek Baron wciąż akcentują, że posiadają się z radości i już nie mogą doczekać się, kiedy synek przyjdzie na świat. Muzyk ma w zwyczaju pieszczotliwie nazywać go Bąblem. Właśnie w taki sposób pisze o synku w komentarzach pod treściami, jakie publikuje jego narzeczona. Teraz postanowił zażartować i opublikował na Stories zdjęcie z USG, które zostało specjalnie przerobione. Zamiast dziecka, widać na nim… sałatkę jarzynową, która w trakcie ostatnich dni jest jedną z najpopularniejszych przekąsek w polskich domach. 

Zdjęcie naszego Bąbla z dzisiaj – podpisał obrazek z przymrużeniem oka.

Fot. Instagram/@sandrakubicka

Co łączy Aleksandrę Grysz i Sandrę Kubicką? W sieci pojawił się zaskakujący wpis [FOTO]
Aleksandra Grysz opublikowała na Instagramie zaskakujący wpis. Prezenterka telewizyjna opublikowała zdjęcie z Sandrą Kubicką. Co łączy obie panie?

Oceń ten artykuł 11 39

Ogólna ocena "Zdjęcie naszego Bąbla z dzisiaj". Alek Baron opublikował zaskakujące zdjęcie USG [FOTO] to: 22% / 100%, uzyskana z: 50 głosów.