hity na MAXXa
hity na MAXXa

Żegna się z "Twoja twarz brzmi znajomo". Polsat ogłasza zmiany. "Dziękujemy"

Zmiany w "Twoja twarz brzmi znajomo". Polsat oficjalnie przekazał wieści i podziękował jednemu z dotychczasowych jurorów. Krążące od wielu tygodni plotki zdają się potwierdzać... Jaka przyszłość czeka Roberta Janowskiego?

fot. Mieszko Piętka/AKPA
fot. Mieszko Piętka/AKPA

Robert Janowski żegna się z „Twoja twarz brzmi znajomo”

Robert Janowski żegna się z „Twoja twarz brzmi znajomo” – ogłosił oficjalnie Polsat. Zwycięzca piętnastej edycji muzycznego show, który dołączył do jury w 2022 roku, po dwóch latach oceniania występów uczestników znika z programu.

Po czterech edycjach Robert Janowski żegna się z rolą jurora i z programem „Twoja twarz brzmi znajomo”. Dziękujemy ci za ten wspaniały czas i trzymamy kciuki za dalszą drogę!

– potwierdził Polsat.

Robert Janowski wraca do prowadzenia „Jaka to melodia”?

Głos zabrał już także sam Robert Janowski. Artysta wystosował krótką wiadomość do widzów i ekipy show. Podziękował za ostatnie lata pracy na planie „Twoja twarz brzmi znajomo” i wspomniał, że życzy sobie dalszych sukcesów.

Dziękuję za tę wspaniałą artystyczną podróż. Dziękuję za ludzi, których poznałem przy produkcji programu. Ale słowo: ludzi – jest tu kluczowe, bo to ludzie stanowią sens każdego działania. To były ważne relacje w moim życiu. Będę tęsknił za waszym profesjonalizmem, uczynnością i empatią. Dobrze się wyśpijcie przed następną edycją. Życzę wam wielu sukcesów i satysfakcji. Sobie też

– przekazał prezenter.

Przypomnijmy, że od dłuższego czasu plotkuje się o możliwym powrocie Roberta Janowskiego do teleturnieju „Jaka to melodia”, którego prowadzącym był w latach 1997-2018. Wiadomość o rozstaniu z Polsatem zdaje się jeszcze bardziej uprawdopodabniać ten scenariusz. Oficjalnych wieści w tej sprawie wciąż jednak brak. Nie wiadomo też, kto miałby zastąpić go w „Twoja twarz brzmi znajomo”. W ostatniej edycji za stołem jurorskim zasiadał razem z Małgorzatą Walewską i Piotrem Gąsowskim.

Oceń ten artykuł 0 0