Zendaya niczym syrena kusi nagim ciałem. Jej odważna kreacja budzi wiele emocji [FOTO]

Gwiazda wystąpiła na czerwonym dywanie w Dolby Theatre w urzekającej kreacji, od której trudno oderwać wzrok. Aktorka zaszalała na gali rozdania Oscarów. Zendaya rozgrzała publiczność w Hollywood. Jak oceniacie artystkę w wieczorowym wydaniu?

Kim jest Zendaya?

To amerykańska aktorka i piosenkarka, karierę rozpoczęła jako dziecięca tancerka oraz modelka. Zadebiutowała w telewizji w produkcjach Disneya, m.in. w serialach „Taniec rządzi”, czy „K.C. Nastoletnia agentka”. Sławę przyniósł jej występ w musicalu „Król rozrywki”, gdzie zagrała u boku Hugha Jackmana i Zaca Efrona oraz rola Michelle „MJ” Jones w trylogii filmów „Spider-Man” z Tomem Hollandem. Zendaya zyskała rozgłos także za sprawą serialu „Euforia” i oscarowego hitu „Diuna” w reżyserii Denisa Villeneuve’a.

Zendaya niczym syrena kusi nagim ciałem

Gwiazda serii o przygodach „Spider-Mana” hipnotyzuje na czerwonym dywanie. Zendaya przybyła na galę wręczenia Oscarów 2022 w zniewalającym stroju. Pokazała się w Hollywood w srebrzystej spódnicy z trenem. Natomiast górną część ciała aktorki zdobi biały top z satynowego materiału, który odsłania jej brzuch. Odważna stylizacja 25-letniej gwiazdy jest zarazem młodzieżowa oraz elegancka.

Jej odważna kreacja budzi wiele emocji

Zendaya postawiła na srebro i blichtr, tym samym dała fanom powody do zachwytów. To nie pierwszy raz, gdy młoda aktorka prezentuje ponętne wdzięki. Można rzec, że artystka bezgranicznie wabi i zniewala kokieteryjnymi pozami. Dlatego wielbiciele nie poskąpili „płomiennych” reakcji oraz słów podziwu:      

Piękna jak prawdziwa gwiazda kina!

Absolutnie oszałamiająca.

Przepiękny diament!

Magnetyczna.

Fenomenalna.

Niesamowity look!

Bogini.

Perfekcja istnieje!

Co za blask!

Oscary 2022

Nagrody Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej są najważniejszym wyróżnieniem w branży filmowej i spełnieniem marzeń każdego reżysera oraz aktora. W nocy z 27 na 28 marca 2022 roku odbyła się 94. ceremonia wręczenia Oscarów. Najlepszym filmem okazał się komediodramat „CODA” w reżyserii Sian Heder. Oczywiście na gali nie zbrakło skandali i modowych wpadek. Najgłośniej jest komentowany „niesmaczny” żart komika Chrisa Rocka, który prowadził ów wydarzenie i skierował niewłaściwe słowa do żony gwiazdora Willa Smitha. Gospodarz wieczoru przypłacił swój nietaktowny dowcip uderzeniem w twarz przez wzburzonego aktora.  

Czytaj też:

Anthony Hopkins zatańczył na imprezie po Oscarach. 84-letni aktor dał czadu! [WIDEO]
Jego wigor może zawstydzić niejednego młodzieniaszka. Najnowsze wideo z cenionym artystą robi furorę w sieci! Anthony Hopkins zaszalał po ceremonii wręczenia Oscarów. 84-letni aktor pokazał, że jest...

Oscary 2022. "Wypadający" biust, brak bielizny i nagi tors... Śmiałe stylizacje gwiazd [FOTO]
W tym roku, w Dolby Theatre w Los Angeles nie mogło zbraknąć długo wyczekiwanej rewii mody. Podczas wręczenia Oscarów 2022, mnóstwo aktorek i aktorów pokazało się na czerwonym dywanie w...

Oceń ten artykuł 0 4
Komentarze