Zenek Martyniuk z synem we wspólnym utworze? Są szanse na wielki hit!

Daniel Martyniuk poszedł w ślady ojca. Król disco polo ostatnio został zapytany, czy chciałby nagrać duet z synem. Zenek Martyniuk odpowiedział szczerze!

Jacek Kurnikowski/AKPA
Jacek Kurnikowski/AKPA

Daniel Martyniuk wydał singiel

Daniel Martyniuk ostatnio wydał swój debiutancki singiel. Utwór „Nigdy nie zapomnę” w serwisie YouTube ma już ponad 250 tysięcy wyświetleń. Syn gwiazdy disco polo zapowiedział już, że chce dalej tworzyć kolejne piosenki. To dopiero początek jego kariery?

Zenek Martyniuk wspiera syna

Zenek Martyniuk w rozmowie z portalem „Jastrząb Post” wyznał, że syn może liczyć na jego wsparcie. Słucha jego kawałków i wie, że Danielowi sprawia przyjemność tworzenie muzyki. Uważa, że "Nigdy nie zapomnę" jest dobrym utworem. 

On na pewno ma swoje wizje muzyczne. Puszcza mi swoje kawałki i pyta, co bym powiedział na jakiś kawałek, gdybym w danym stylu chciał coś nagrać. Staram się tego nie komentować. To są jego tematy, jego piosenki, on to śpiewa, a widać, że piosenka się spodobała. Może wyświetlenia nie są milionowe, ale to fajny utwór.

Duet Zenka Martyniuka z synem?

Czy możemy liczyć na wspólny utwór ojca z synem? Zenek Martyniuk nie mówi „nie”. Kto wie, może będzie kolejny hit! Chcielibyście usłyszeć efekt takiej współpracy?

Daniel ma jeszcze propozycje nagrania innych utworów, więc niewykluczone, że coś razem nagramy.

 

Oceń ten artykuł 1 4

Ogólna ocena Zenek Martyniuk z synem we wspólnym utworze? Są szanse na wielki hit! to: 20% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.