Zmarł Mirosław Bem. Był uczestnikiem "Kuchennych rewolucji"

Portal lebork24.info podał informację o śmierci Mirosława Bema. Mężczyzna w 2013 roku wystąpił w "Kuchennych rewolucjach". W mediach głośno było o jego konflikcie z Magdą Gessler oraz o pożarze jego restauracji "Łebska chata".

Uczestnik "Kuchennych rewolucji"

Mirosław Bem wziął udział w dziewiątym sezonie "Kuchennych rewolucji" w 2013 roku. W pierwszym odcinku serii widzowie mogli poznać historię jego oraz góralskiej chaty postawionej nad morzem. Prowadząca program Magda Gessler postanowiła przemienić lokal w "Łebską Chatę". Chociaż restauracja bardzo się zmieniła, to Bem oraz Gessler nie pozostali w dobrych stosunkach. Sprawa skończyła się w sądzie, a o "Łebskiej Chacie" znowu zrobiło się cicho w mediach. Niestety w marcu tego roku okazało się, że lokal spłonął w pożarze. Przy gaszeniu ognia pracowało ponad 40 jednostek straży pożarnej. Nic z budynku nie udało się uratować, ale na szczęście wskutek pożaru nikt nie ucierpiał.

Mirosław Bem nie żyje

Portal lebork24.info poinformował o śmierci mężczyzny.

Zmarł Mirosław Bem, ekscentryczny właściciel Łebskiej Chaty. Spłonęła ona w wielkim pożarze 26 marca 2022 roku. Pożar gasiło aż 42 zastępy straży pożarnej. Drewniany budynek w ostatnich latach był opuszczony. Wraz z pożarem, który doszczętnie zniszczył lokal poważnie uszkodzone zostały sąsiednie budynki. Był to trzeci spalony obiekt w Łebie należący do Mirosława Bema - czytamy.

Przyczyna śmierci nie została podana. Dziennikarze podkreślili, że w ostatnich latach kontakt z Mirosławem był utrudniony. Mężczyzna od jakiegoś czasu nie mieszkał w Łebie.

Pożar "Łebskiej Chaty". Lata temu restauracja przeszła "Kuchenne rewolucje" [FOTO]
Od dwóch lat lokal stał pusty. Burmistrz Łeby tłumaczy: "[...] walczyliśmy, poprzez nadzór budowlany, państwową straż pożarną i sanepid, chcieliśmy zamknąć ten obiekt i go...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze