Zmarł były partner Weroniki Książkiewicz i ojciec jej syna. Tragiczna wiadomość przyszła nagle

Nie żyje były partner Weroniki Książkiewicz oraz ojciec jej syna. Krzysztof Latek zmarł w wieku 59 lat. Tragiczna wiadomość przyszła nagle.

Kurnikowski/AKPA
Kurnikowski/AKPA

Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latek

Krzysztof Latek był przedsiębiorcą, który związał się z aktorką Weroniką Książkiewicz w 2008 roku. Dwa lata później na świat przyszedł ich syn, Borys Aleksander. Związek nie przetrwał jednak próby czasu i zakończył się zaledwie trzy miesiące po narodzinach dziecka. Przez lata walczyli ze sobą o prawa do opieki.

Zmarł były mąż Weroniki Książkiewicz. Krzysztof Latek miał 59 lat

Wiadomość o tym, że Krzysztof Latek nie żyje przekazał Świat Gwiazd. Jak podaje portal, powołując się na znajomą Weroniki Książkiewicz, nie wiadomo, co było przyczyną śmierci. Mężczyzna sprawiał wrażenie zdrowego. Aktorka znana z takich produkcji, jak: „Planeta singli”, „Powrót do tamtych dni” czy „Furioza” i jego była partnerka ma być w szoku, a najtrudniejsze było dla niej poinformowanie Borysa o śmierci ojca. Weronika Książkiewicz może jednak liczyć na wsparcie jej przyjaciółki, Marty Dąbrowskiej, znanej z „Barw szczęścia”.

Najtrudniejsze było dla Weroniki powiadomić syna. Borys ma dopiero 14 lat, potrzebuje taty – powiedziała informatorka portalu Świat Gwiazd.

Weronika Książkiewicz nie zabrała jeszcze publicznie głosu w tej sprawie. Unika w mediach społecznościowych mówienia o tematach prywatnych. Krzysztof Latek odszedł w wieku 59 lat. 

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Zmarł były partner Weroniki Książkiewicz i ojciec jej syna. Tragiczna wiadomość przyszła nagle to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.