Zmiany u Marty i Pawła z "Rolnik szuka żony". Zdecydowali się na to niemal tuż po programie

Marta i Paweł z programu: "Rolnik szuka żony" wzięli ślub i zdecydowali się na wspólne zamieszkanie. Teraz uczestniczka show uchyliła rąbka tajemnicy na temat wybranego przez nich miejsca. Co dokładnie wyjawiła?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny razem po programie „Rolnik szuka żony”

Kim są uczestnicy programu: „Rolnik szuka żony”? Nowe informacje o bohaterach randkowego show znaleźć można w mediach społecznościowych, a ściślej: na Instagramie. To właśnie tam osoby biorące udział we wspomnianym projekcie chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami, a także zdradzają, jak wygląda ich codzienne życie. Fani „RszŻ”, w oczekiwaniu na nowy sezon, ochoczo sprawdzają ich konta w nadziei na „smaczki” dotyczące hitu TVP. Ostatnio co nieco zdradziła Adrianna Tyszka – bohaterka 9. odsłony. Teraz głos zabrała Marta Paszkin, która zgłosiła się do 7. edycji. Przed kamerami poznała Pawła Bodziannego, z którym dziś jest po ślubie i wychowuje trójkę dzieci.

Marta Paszkin należy do grona aktywnych użytkowniczek Instagrama. Chętnie wchodzi w interakcję z internautami, odpowiadając na zadawane przez nich pytania. Jedno z nich dotyczyło miejsca zamieszkania pary. Czujny fan dostrzegł bowiem, iż domostwo, które Marta i Paweł prezentują w sieci, nie jest tym samym, które widzowie mogli oglądać w programie. Jaka była odpowiedź uczestniczki show?

Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony 7” odpowiada na Instagramie

W „Rolniku…” uczestnicy na samym początku przedstawiają się w tzw. wizytówkach. Następnie podejmują zaproszonych gości w gospodarstwach. Tak też było w przypadku Pawła Bodziannego, który zaprosił do siebie trzy panie. Ostatecznie wybrał Martę, a czas pokazał, że był to „strzał w dziesiątkę”!

Po zakończeniu zdjęć do „RszŻ” Marta i Paweł rozwijali swoją znajomość, decydując się na wspólne zamieszkanie. Pochwalili się również tym, że mają „własny kąt”! To posiadłość inna niż ta, która była przedstawiona w odcinkach projektu. Właśnie ten temat został poruszony podczas sesji „pytań i odpowiedzi”:

A co z domem, który pokazany był w wizytówce, że tam można zamieszkać?

Żona Pawła Bodziannego nie pozostawiła tej sprawy bez wyjaśnienia.

To pytanie pojawia się przy każdym „Q&A”, więc pora na nie odpowiedzieć. Tamten dom stoi i nic nie stracił na swojej świetności, natomiast chcieliśmy coś, co będzie bardziej odpowiednie dla naszych potrzeb, no i chcieliśmy coś, co będzie NASZE – odpowiedziała.

Oglądaliście odcinki „Rolnika…” z udziałem Marty i Pawła?

Fot. Instagram @marta_paszkin

Ada zdradziła kulisy programu "Rolnik szuka żony". Spodziewaliście się tego?
Ada Tyszka biorąca udział w programie "Rolnik szuka żony", podzieliła się w trakcie sesji Q&A na Instagramie informacjami na temat kulisów powstawania programu.

Oceń ten artykuł 4 4

Ogólna ocena Zmiany u Marty i Pawła z "Rolnik szuka żony". Zdecydowali się na to niemal tuż po programie to: 50% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.