hity na MAXXa
hity na MAXXa

Zmiany w "Barwach szczęścia" po wakacjach. Zabraknie jednej z postaci?

Nowe odcinki serialu: "Barwy szczęścia" powrócą do TV po wakacyjnej przerwie. Nie obejdzie się bez zmian! Na planie "czołówki" zabrakło jednej z postaci, co nie umknęło uwadze internautów...

Aktorzy "Barw szczęścia". Fot. AKPA
Aktorzy "Barw szczęścia". Fot. AKPA

„Barwy szczęścia” po wakacjach 2024

„Barwy szczęścia” to jeden z ulubionych seriali Polaków. Propozycja TVP2 przyciąga widzów jak magnes. Na nowe odcinki trzeba będzie jednak poczekać! Obecnie trwa wakacyjna przerwa w emisji. „Barwy…”, podobnie jak „M jak miłość” i „Na dobre i na złe”, wrócą do TV jesienią. Fanom muszą wystarczyć powtórki: te są dostępne na stronie vod.tvp.pl.

Odliczając czas do kolejnego sezonu, odbiorcy chętnie sprawdzają najnowsze informacje w sprawie produkcji. Już wiadomo, że serial doczeka się nowej „czołówki”. Aktorzy pochwalili się nagraniami oraz fotografiami z planu. Czujni widzowie dopatrzyli się pewnego szczegółu…

Nowa „czołówka” „Barw szczęścia” bez Bożeny?

Przed wakacjami jednym z ważniejszych wątków była historia Bruna (Lesław Żurek), Bożeny (Marieta Żukowska) i Karoliny (Marta Dąbrowska). Małżeństwo Stańskich zawisło na włosku po tym, jak mężczyzna zdradził partnerkę z koleżanką z pracy. Bożena dopiero po czasie dowiedziała się o niewierności Bruna, podejmując stanowcze kroki. Czy w nowych odcinkach relacja ta nie przetrwa? Właśnie takiego zdania są niektórzy internauci, którzy skomentowali kadry z planu „czołówki”.

Na fotografiach znaleźli się: Lesław Żurek, Stanisława Celińska i Marta Dąbrowska. Zabrakło Żukowskiej, co wzbudziło czujność użytkowników sieci:

Skoro nie ma Pani Mariety, to znaczy, że Pani Marieta zrezygnowała z występowania?

Uuu czy to możliwe, że Bruno i Karolina coś razem…? Fajnie by było, jakby Bruno zamknął już rozdział z Bożeną i poszedł w inną stronę.

Czyli wiadomo, z kim będzie Bruno, ech, szkoda.

A jednak...... Bruno i Karolina. To Bożena odchodzi od serialu?

Jak dotąd pytania te pozostały bez oficjalnej odpowiedzi. Czekacie na nowe odcinki „Barw szczęścia”?

Decyzja produkcji "M jak miłość" w sprawie Kalskiej nie spodobała się widzom. "Szkoda"
Adriana Kalska w "M jak miłość" gra już od ładnych paru lat. Jako Iza zyskała spore grono fanów. Ci ruszyli z komentarzami po tym, jak aktorki zabrakło na planie nowej "czołówki".

Oceń ten artykuł 0 0