Zmiany w hicie TVP! W "Barwach szczęścia" grała od początku. Teraz żegna się z serialem

Oglądacie serial: "Barwy szczęścia"? Jeśli tak, to nie mamy dla Was dobrych wieści. Z serialem pożegnała się jedna z aktorek, która występowała w produkcji od samego początku! W mediach społecznościowych pojawił się jej pożegnalny wpis...

„Barwy szczęścia”. Izabela Zwierzyńska odchodzi z serialu

„Barwy szczęścia” to serial, który gości na ekranach TVP 2 od 2007 roku. Przez ten czas widzowie zobaczyli mnóstwo odcinków, a także mocno z żyli się z bohaterami. Nic więc dziwnego, że każda strata jest dla nich bolesna: w ostatnim czasie odbiorcy byli m.in. świadkami pożegnania Zenona Grzelaka (Jan Pęczek), który zginął w wypadku samochodowym. Niedawno okazało się, że z „Barw…” znika także inna postać; Izabela Zwierzyńska – czyli serialowa Iwona Pyrka – postanowiła zrezygnować z dalszego udziału w produkcji. Grana przez nią bohaterka postanowiła wyjechać z kraju, a ostatni odcinek z udziałem Izy Zwierzyńskiej widzowie mogli zobaczyć w czwartek 14 kwietnia.

Iza Zwierzyńska o odejściu z hitu TVP

Izabela Zwierzyńska w postać Iwony wcielała się już od pierwszego odcinka. Jako najstarsza córka Marii (Izabela Kuna) i Romana (Olaf Lubaszenko), początkowo swoim zachowaniem przysparzała sporo problemów! Po śmierci rodziców Iwona stała się oparciem dla młodszego rodzeństwa, na które zawsze mogła liczyć. Teraz rodzinę Pyrków czeka kolejna rozłąka, a Iza Zwierzyńska zamieściła w sieci wspomnieniowy post. Nie zabrakło także archiwalnych kadrów z planu, na których odtwórczyni roli Iwony prezentowała się w rozmaitych wcieleniach.

Przesuń w prawo.

Dziękuję za cudowne 15!!! lat, wspaniałych ludzi, którzy zmienili moje życie. Cieszę się, że już nie jestem ruda i że wyglądam nieco inaczej, ale dobrze powspominać ;) Cudny czas! Zaczynałam, mając 16 lat. Wow! Przygoda życia i pewien etap się kończy - ahoj! Czas ruszać dalej (…) – wyznała w opisie.

Słowo podziękowania w komentarzu zamieściła także produkcja „Barw…”, pisząc w odpowiedzi:

Ściskamy Cię mocno i dziękujemy za wszystkie wspaniałe, nasycone barwami dni, które mieliśmy okazje spędzić razem. Nie lubimy pożegnań, więc wyrazimy zamiast tego nadzieję, że w naszej wspólnej pogoni za szczęściem dane nam będzie jeszcze nie raz spotkać się na szlaku. Wspaniałej podróży!

Będziecie tęsknić za Iwoną Pyrką w „Barwach szczęścia”?

Nie żyje aktorka Jolanta Lothe. Znana z serialu "Barwy szczęścia" i filmu "Potop"
Związek Artystów Scen Polskich przekazał smutną wiadomość o śmierci artystki teatralnej i filmowej. Jolanta Lothe odeszła w wieku 79 lat. Była aktorką Teatru im. Osterwy w Lublinie, a także teatrów warszawskich. Zasłynęła dzięki roli Terki...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze