Znaleziono kolejną ofiarę agresywnych owczarków. Zwłoki zagryzionego 67-latka leżały w polu

Kilka dni temu media obiegła informacja o zagryzionym 48-latka. Sprawcami tragicznego zdarzenia miały być dwa agresywne owczarki belgijskie. Teraz znaleziono kolejne zwłoki...

W sobotę odnaleziono ciało 48-latka

Kilka dni temu w gminie Jeziorzany na Lubelszczyźnie odnaleziono ciało 48-latka. Okazało się, że mężczyzna został zagryziony przez agresywne owczarki belgijskie. Najprawdopodobniej psy zaatakowały go, gdy jechał na rowerze. Funkcjonariusze policji odnaleźli zwierzęta na jednej z pobliskich posesji. Jeden z czworonogów został zastrzelony na miejscu, drugi uciekł. Policja zatrzymała właściciela obu zwierząt. Prokuratura przedstawiła mu zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci i narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Podejrzany przyznał się do zarzuconych mu czynów i złożył wyjaśnienia.

Kolejna ofiara zwierząt

Dziś w nocy w tej samej okolicy znaleziono zwłoki 67-latka, które leżały na  polu od kilku dni. Mężczyzna miał kosić zboże i wtedy został zaatakowany przez parę agresywnych owczarków. To te same psy, które były odpowiedzialne za poprzednią zbrodnię. 

Najpierw zaatakowały 67-latka, którego ciało ujawniliśmy dzisiaj w nocy, natomiast później, w weekend zaatakowały jeszcze 48-letniego mężczyznę - powiedział Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Jednego z owczarków dalej nie udało się odnaleźć. Policjanci podejrzewają, że uciekł na tereny bagniste i padł. Sąd nie zastosował tymczasowego aresztu wobec właściciela zwierząt. Prokuratura Okręgowa w Lublinie złożyła zażalenie w tej sprawie. W związku z tym sąd ma ponownie zająć się tą kwestią w przyszłym tygodniu.

48-latek zagryziony przez psy. Policja ma nowe ustalenia w tej sprawie
W sobotę 23 lipca doszło do tragicznej sytuacji w gminie Jeziorzany w Skarbicieszu. 48-latek został zagryziony przez psy. Teraz policja ustaliła kto jest ich właścicielem.

Dramatyczna walka o życie paralotniarza nad Rysami. Przerażające nagranie trafiło do sieci! [WIDEO]
Tatry bywają naprawdę niebezpieczne nie tylko dla tych, którzy decydują się na wspinaczkę. Ostatnio potęgę gór poczuł pewien paralotniarz. W sieci zamieścił nagranie ze swojego...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze