Znamy dokładną datę premiery ósmej części „Star Wars”!

Disney i Lucasfilm ogłosili właśnie oficjalną datę światowej premiery ósmego epizodu „Gwiezdnych wojen”. Sprawdźcie szczegóły!

Film „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy” wszedł na ekrany polskich kin 18 grudnia 2015 roku i zarówno w Polsce, jak i na całym świecie okazał się być ogromnym kasowym sukcesem. Film zarobił dotychczas prawie 2 miliardy dolarów. „Przebudzenie mocy” to już siódma część kultowej sagi. Wiadomo już, że nie ostatnia. Powstaną jeszcze przynajmniej dwie kolejne części oraz spin-off „Rogue One: A Star Wars Story”.

Disney i Lucasfilm ogłosili właśnie oficjalną datę premiery kolejnej części sagi. Ósmy epizod „Gwiezdnych wojen” wejdzie do kin dopiero 15 grudnia 2017 roku. Fani sagi będą musieli zatem trochę poczekać. Na pocieszenie zostaje wspomniany wcześniej spin-off, który wejdzie na ekrany już w tym roku.

Reżyserem ósmej części „Gwiezdnych wojen” jest Rian Johnson. Za produkcję filmu odpowiadają Kathleen Kennedy i Ram Bergman, natomiast producentami wykonawczymi zostali J.J. Abrams – reżyser „Przebudzenia mocy”, Jason McGatlin oraz Tom Karnowski.

Oceń ten artykuł 11 3

Ogólna ocena Znamy dokładną datę premiery ósmej części „Star Wars”! to: 78% / 100%, uzyskana z: 14 głosów.
Komentarze