Zobacz, jak wyglądały początki Justina Biebera na YouTube! Dziś kończy 23 lata!

Jeden z najbardziej popularnych wokalistów na świecie swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał dzieląc się coverami piosenek na YouTube! Od tamtej pory minęło już 10 lat, a Justin ze śpiewającego chłopca na YouTube stał się wielkoformatową gwiazdą! Przypomnij sobie, jak wyglądały jego początki!

Swoją przygodę z YouTube Justin Bieber rozpoczął w 2007 roku. 13-letni wówczas Kanadyjczyk publikował w sieci covery innych artystów. Już rok później został dostrzeżony przez Scootera Brauna, który został jego menadżerem. Niedługo później podpisał kontrakt z wytwórnią płytową, a w maju 2009 roku ukazał się jego pierwszy singiel – "One Time".Dziś Justin Bieber ma na swoim koncie ponad 45 milionów sprzedanych płyt na całym świecie, miliony na koncie, rzeszę wiernych fanek i niezliczoną ilość przebojów. Jego ostatni album – wydany w 2015 roku "Purpose" – rozszedł się na świecie w nakładzie 4,5 miliona egzemplarzy, pokrywając się wielokrotną platyną. W ojczyźnie Biebera "Purpose" osiągnęła status poczwórnie platynowej płyty, zaś w Polsce pokryła się nią aż trzykrotnie.Choć Justina Biebera można lubić lub nie, nie można odmówić mu, że posiada niemały talent do tworzenia bardziej lub mniej ambitnych, ale niepodważalnie chwytliwych i wpadających w ucho kawałków. Dziś Kanadyjczyk kończy 23 lata, zatem przypomnij sobie, jak zaczęła się jego kariera w branży muzycznej!

Oceń ten artykuł 5 6

Ogólna ocena Zobacz, jak wyglądały początki Justina Biebera na YouTube! Dziś kończy 23 lata! to: 45% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.
Komentarze