Zobacz pierwsze zdjęcie z Belli i Gastona z aktorskiej wersji "Pięknej i Bestii"!

Niech każdy, kto nie może się doczekać aktorskiej wersji "Pięknej i Bestii" podniesie rękę! Tym razem jednak nie chodzi ani o Piękną, ani o Bestię, a o… Gastona! Dokładnie tego, który wpada w szał, gdy kolejny raz słyszy odmowę Belli, by go poślubiła. Zobacz pierwsze wspólne zdjęcie Gastona i Belli z filmu!

Gaston jest tym typem faceta, który zawsze dostaje to, co chce. A gdy mu się nie udaje, wpada w szał. Zwłaszcza jeśli chodzi o zaloty do Belli, które dziewczyna odrzuca mimo przeróżnych prób. A grający go Luke Evans robi wszystko, by realistyczny Gaston był dokładnie taki, jak w bajce!

Właśnie w takim momencie zostało uchwycone pierwsze zdjęcie z filmu, na którym możemy zobaczyć Bellę i Gastona. Mężczyzna chce wręczyć Belli kwiaty, jednak nasza bohaterka nie jest nimi w ogóle zainteresowana.

Emma przyznała, że czuje spore podobieństwo między nią a Bellą. I to nie w jednym aspekcie. - "Bella była jedną z moich idolek, gdy dorastałam. Znałam na pamięć każde słowo z animacji. Tak samo jak Bella urodziłam się w Paryżu. Obie kochamy książki". – powiedziała magazynowi Empire.

Oceń ten artykuł 0 2
Komentarze