Zofia Zborowska dumnie prezentuje ciążowy brzuch. Poród lata chwila! [ZDJĘCIE]

Niebawem rodzina Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony znów się powiększy! Aktorka pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem, na którym widać, że ciążowe krągłości są już naprawdę spore. Internauci ruszyli z komentarzami!

Zofia Zborowska w ciąży

Zofia Zborowska jest w ciąży! Ta wiadomość pojawiła się w mediach społecznościowych w listopadzie zeszłego roku. Aktorka i jej mąż – Andrzej Wrona – ogłosili na Instagramie, że ich rodzina niebawem znów się powiększy. Małżonkowie w 2021 roku powitali na świecie córkę, która otrzymała imię: Nadzieja. To właśnie dziewczynka została „operatorem kamery”, nagrywając filmik, w którym przedstawiała członków rodziny. W pewnym momencie pojawił się… kadr z badania USG! Tak Nadzieja pochwaliła się, że zostanie starszą siostrą.

Już wiadomo, że Zofia Zborowska i Andrzej Wrona czekają na drugą dziewczynkę. O tym, że poród zbliża się wielkimi krokami, świadczyć może najnowsza fotografia opublikowana przez córkę Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej. Na wspomnianym kadrze ciążowe krągłości są już naprawdę spore!

Zofia Zborowska – Instagram

W ostatnich dniach Zofia Zborowska-Wrona wraz z córką udała się w zagraniczną podróż: aż do Włoch! Wszystko po to, by wspierać drużynę Andrzeja Wrony w siatkarskich zmaganiach. Sportowy team odniósł sukces! O wszystkim na bieżąco informowała dumna z męża aktorka, która następnie podzieliła się z internautami nowymi fotografiami. Wśród nich znalazło się ujęcie ukazujące Zosię Zborowską prezentującą zaokrąglony brzuch. Użytkownicy sieci nie mogli przejść obojętnie obok takiego kadru.

Piękna kobieta w pięknym anturażu.

To już chyba niedługo Zosieńko. Szczęśliwego rozwiązania.

Fota ogień.

Piękna mama w pięknym miejscu – można przeczytać w komentarzach.

Wśród wpisów pojawiło się również zapytanie o to, który to tydzień ciąży. Zofia Zborowska odpowiedziała z nutą humoru: 85. Nie zabrakło teżvżyczeń wszystkiego dobrego dla całej rodziny, do których my także się przyłączamy!

Zborowską zdenerwowało pytanie internautki. Wymownie jej odpowiedziała. "Dziewczyny błagam!"
Zofia Zborowska niebawem powita na świecie drugą córeczkę. Jedna z fanek zadała jej na Instagramie pytanie, które nie powinno paść w sieci. Aktorka wymownie jej odpowiedziała.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Zofia Zborowska dumnie prezentuje ciążowy brzuch. Poród lata chwila! [ZDJĘCIE] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.