Zofia Zborowska jako singielka. Internauci nie mogą napatrzeć się na jej figurę. Mąż też skomentował [WIDEO]

Zofia Zborowska opublikowała w mediach społecznościowych zaskakujące nagrania. Aktorka wróciła do czasów, kiedy była jeszcze singielką. W komentarzach pojawiło się wiele słów zachwytu. Głos zabrał też jej mąż, Andrzej Wrona.

fot. AKPA
fot. AKPA

Zofia Zborowska wkrótce urodzi

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona w 2019 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Dwa lata później w ich życiu nadeszła kolejna poważna zmiana. Na świat przyszła córeczka aktorki i siatkarza. Dziewczynka otrzymała imię Nadzieja. Końcem ubiegłego roku małżeństwo przekazało, że wkrótce ich rodzina znowu się powiększy. Zosia jest już w zaawansowanej ciąży i szykuje się do porodu.

Zofia Zborowska jako singielka

Żona Andrzeja Wrony jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje swoją codzienność. W ostatnim czasie sporo publikacji poświęca odliczaniu do narodzin drugiego dziecka. Dziś jednak udostępniła zaskakujące nagrania, które zostały wykonane przed laty. Nie miała wtedy dzieci, a w dodatku była jeszcze singielką. Na materiałach wideo widać, jak pozuje w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

O ludzie. Co ja znalazłam w telefonie. Bezdzietna lambadziara! Ba! SINGIELKA. Początek znajomości z @w_kracze [Andrzejem Wroną – przyp. red.] - poinformowała w opisie. 

Publikacja Zofii Zborowskiej wywołała szybką reakcję jej obserwatorów. Wiele osób w komentarzach pochwaliło jej włosy i figurę. Jedna z fanek zapytała wprost, czy aktorka użyła sztucznej inteligencji, która odpowiada za pięknie wyrzeźbiony brzuch.

Wow jakie wcięcie w talii i ten włos
Kocham ten włos!
Boska Shakira
Uch, Zofka! Ależ Ty masz talię. Te geny zostają, don’t worry
Wow ale ciało!

To jest przerobione? To AI technologia? Ten brzuch?
Mój własny brzusio. Przed ciążowy – wyjaśniła aktorka. 

Nic się nie zmieniłaś Kochanie – skomentował także Andrzej Wrona.

Przesuń w prawo, by zobaczyć kolejne nagranie.

Zofia Zborowska odsłoniła brzuch. Do sesji ciążowej rozpięła koszulę. "Piękne ujęcie" [FOTO]
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zdecydowali się na ciążową sesję zdjęciową. 36-latka odsłoniła na niej krągłości, rozpinając koszulę. Kadr skradł serca internautów!

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Zofia Zborowska jako singielka. Internauci nie mogą napatrzeć się na jej figurę. Mąż też skomentował [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.