Zofia Zborowska nagrała męża. Andrzej Wrona zrobił coś uroczego dla córeczki!

Zofia Zborowska opublikowała na Stories nagranie z mężem w roli głównej. Pokazała na nim, jak Andrzej Wrona sprząta domek, w którym bawi się ich córeczka. Pokusili się także o zabawną wymianę zdań.

fot. AKPA/Kurnikowski
fot. AKPA/Kurnikowski

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona – córka

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pobrali się w 2019 roku. W 2021 roku na świat przyszła ich córeczka – Nadzieja. Aktorka i siatkarz nie ukrywają, że dziecko jest dla nich prawdziwym oczkiem w głowie. Od czasu do czasu publikują również zdjęcia i nagrania w sieci, na których pojawia się dziewczynka. Internauci wielokrotnie mogli zobaczyć, jak Nadzieja kibicuje tacie, siedząc na trybunach.

Zofia Zborowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje swoją codzienność. Ostatnio na Stories opublikowała nagranie z mężem w roli głównej. Widać na nim, jak Andrzej Wrona zabrał się za wiosenne porządkiAktorka nagrała siatkarza w czasie, kiedy ten sprzątał… mały domek córeczki znajdujący się w ogrodzie. Zakochani rzucili w swoją stronę kilka humorystycznych zdań.

Żebyś ty, kochanie, w domu tak sprzątał jak u córki – powiedziała Zosia.

To jest mój dom. Niedługo tu będę dużo czasu spędzał – usłyszała w odpowiedzi.

Fot. Instagram/@zborowskazofia

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona będą mieli kolejne dziecko

Wkrótce rodzina Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony znowu się powiększy! Kilka miesięcy temu małżonkowie ogłosili, że Zosia jest w ciąży. Radosną nowinę przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kiedy informowali, że spodziewają się pierwszego dziecka, opublikowali w social mediach zabawny rebus. Tym razem to Nadzieja ogłosiła, że zostanie starszą siostrzyczką. Zobaczcie urocze nagranie!

Zofia Zborowska odsłoniła ciążowy brzuch. W sesji zapozowała z Andrzejem Wroną [FOTO]
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wkrótce powitają na świecie swoją drugą pociechę. Zakochani zapozowali w profesjonalnej sesji ciążowej. 36-latka pochwaliła się zdjęciami w sieci.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Zofia Zborowska nagrała męża. Andrzej Wrona zrobił coś uroczego dla córeczki! to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.