Zofia Zborowska nie kryje zdenerwowania sytuacją na wakacjach. "Wkurza mnie to"

Zofia Zborowska była na wakacjach z córką na Teneryfie. Teraz aktorka wypowiedziała się o hotelu i problemach z transportem na lotnisko. Nie szczędziła słów!

Gałązka/AKPA
Gałązka/AKPA

Wakacje na Teneryfie

Zofia Zborowska przez ostatnie dni dzieliła się na Instagramie zdjęciami z wyjazdu. Na Teneryfie spędziła z córką 11 nocy. W ostatnim poście podsumowała „serię wczasy”:

Momentami ciężko, ale super!

Rzeczywistość nie była taka piękna

Na Instagram Stories wyjaśniła, z jakimi problemami się spotkała. Okazuje się, że nie może polecić hotelu, w którym przebywała. Zosia Zborowska skarżyła się na złą organizacje i brak komunikacji między pracownikami. Podała przykład.

W bufecie było nam mówione, że dzieci do 3 roku życia nie płacą za jedzenie, a przy check oucie jednak płacą. Bo pani w recepcji twierdzi, że od 2 roku życia. Teraz czekam na managera na wyjaśnienie tego. I tu nie chodzi o kasę (chociaż 200 eur robi różnicę), tylko o czas oraz ich totalnie nieogarnięcie, bo co innego mówią w restauracji, a co innego w recepcji. I takich sytuacji miałyśmy tu bez kitu kilkanaście.

Aktorce kolejna przykra sytuacja zdarzyła się podczas zamawiania busa na lotnisko. Zofia Zborowska podkreśla, że prosiła 3 razy o fotelik dla dziecka. Przypominała o nim obsłudze, ale to nic nie pomogło.

Dopiero dziś o 12 pani w recepcji powiedziała, że nie daje nam gwarancji, że będą te foteliki, bo tak to już tutaj jest.

Zofia Zborowska nie kryje zdenerwowania.

Wkurza mnie to, że nikt nam o tym wczoraj nie powiedział.

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska na szklanym ekranie zadebiutowała w „Złoto dezerterów”. Występowała m.in. w serialu „Przystań” czy komedii romantycznej „Miłość na wybiegu”. Brała udział w czwartej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Prywatnie w 2019 roku wzięła ślub z siatkarzem Andrzejem Wroną. W 2021 roku na świat przyszła ich córka – Nadzieja. Teraz para oczekuje drugiego dziecka.

Zborowska skutecznie zripostowała hejterów. Poszło o zdjęcie córki
Zofia Zborowska opublikowała zdjęcie córki z wakacji. Jedna z obserwujących ją osób zarzuciła jej hipokryzję. Aktorka pozwoliła sobie na skuteczną ripostę.

Oceń ten artykuł 0 0