Zofia Zborowska przygotowuje się do porodu. "Nastawienie bardzo różne"

Zofia Zborowska zorganizowała na Instagramie serię Q&A. Aktorka w odpowiedzi na jedno z pytań zdradziła, jakie ma nastawienie przed porodem. Co odpowiedziała?

fot. AKPA/Jacek Kurnikowski
fot. AKPA/Jacek Kurnikowski

Zofia Zborowska zdradziła, ile przytyła w ciąży

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona mają córeczkę Nadzieję, która urodziła się w 2021 roku. Wkrótce ich rodzina się powiększy. Zakochani oczekują narodzin drugiego dziecka. Aktorka nie zdradziła terminu porodu, jednak nie ukrywa, że już zaczęła odliczanie. Jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnia odpowiada na pytania obserwatorów.

Żona Andrzeja Wrony po raz kolejny zorganizowała serię Q&A, a internauci skorzystali z okazji i zapytali o kilka kwestii związanych z ciążą. Jedna z osób chciała wiedzieć, jak czuje się Zofia ZborowskaW odpowiedzi aktorka nagrała filmik, na którym zrobiła zabawną minę, a następnie na poważnie przyznała, że jest już wyczerpana.

A tak serio to mam już dość. Sporo przytyłam i jest mi po prosto b. ciężko. Mam wrażenie, że brzuch mam już tak duży, jakbym miała rodzić jutro – napisała.

W odpowiedzi na inne pytanie wyjaśniła, że w trakcie ciąży przytyła 20 kilogramów. Na szczęście nie dokuczają jej obrzęki.

Fot. Instagram/@zborowskazofia

Zofia Zborowska przygotowuje się do porodu. "Nastawienie bardzo różne"

Fot. Instagram/@zborowskazofia

Zofia Zborowska o przygotowaniach do porodu

Zofia Zborowska w jednym z wpisów wyznała, że zaczyna już wielkie odliczanie do porodu. Podobna kwestia została poruszona w trakcie serii pytań i odpowiedzi. Aktorka wyjaśniła, że torbę do szpitala przygotuje jeszcze w tym tygodniuJeśli chodzi o nastawienie psychiczne, z jednej strony czuje się gotowa, a z drugiej towarzyszą jej obawy:

No właśnie z jednej strony bardzo już jestem gotowa, a z drugiej się cykam. Wiadomo. Torba nie spakowana. W tym tygodniu spakuję, bo przyjdą rzeczy, które zamówiłam online ostatnio. Nastawienie bardzo różne. Oj bardzo.

Zofia Zborowska przygotowuje się do porodu. "Nastawienie bardzo różne"
Fot. Instagram/@zborowskazofia

Zofia Zborowska odsłoniła brzuch. Do sesji ciążowej rozpięła koszulę. "Piękne ujęcie" [FOTO]
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zdecydowali się na ciążową sesję zdjęciową. 36-latka odsłoniła na niej krągłości, rozpinając koszulę. Kadr skradł serca internautów!

Oceń ten artykuł 0 0