Żona Adama Małysza już tak nie wygląda. Ukochana skoczka przeszła niemałą przemianę! [FOTO]

Iza Małysz chętnie udziela się w sieci, gdzie publikuje kadry z codzienności. Nie brakuje wśród nich ujęć z zagranicznych wyjazdów czy chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Ostatnio jedno z jej zdjęć wywołało poruszenie wśród fanów. Internauci zwrócili uwagę na to, że żona skoczka zdecydowała się na pewną zmianę. Czy to była dobra decyzja?

Iza Małysz zachwyca na Instagramie

Iza Małysz cieszy się niemałą popularnością od wielu lat. Ukochana mistrza świata w skokach narciarskich przyzwyczajona jest do zainteresowania mediów, choć przez wiele lat stroniła od szołbiznesu. Niedawno postanowiła jednak spróbować w życiu czegoś nowego i wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami".

Jej pokazy tanecznych umiejętności zachwycały nie tylko jurorów, ale też wielu widzów. I mimo że nie udało jej się wygrać Kryształowej Kuli, to dzięki tej przygodzie zyskała spore grono fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą poczynania swojej ulubienicy. Na Instagramie śledzi ją kilkadziesiąt tysięcy użytkowników sieci, a żona Małysza chętnie publikuje tam relacje z codzienności. Ostatnio fani zwrócili uwagę na przemianę swojej ulubienicy.

Iza Małysz postawiła na zmiany!

Iza Małysz postanowiła zapuścić swoje kruczoczarne włosy. Zrezygnowała krótkiego cięcia i upięć. Dłuższa fryzura, z prostymi puklami sięgającymi za ramiona, zdaniem fanów odmładza 43-latkę. Internauci zgodnie przyznają, że w takiej odsłonie prezentuje się fenomenalnie.

Pani Izo jak Pani cudnie w takiej długości włosów 

Piękna

Dziewczyny sztos! - komplementują internauci.

Karolina Małysz zniewala. Córka skoczka śmiało odsłania wdzięki!
Karolina Małysz-Czyż zachwyca w sieci! Córka skoczka relacjonuje na Instagramie swój rajski urlop. Wśród kadrów z podróży pojawił się jeden, który zwrócił szczególną uwagę internautów. Pod publikacją posypały się komplementy!

Tak Adam Małysz bawił się na weselu córki. Skoczek pochwalił się relacją z uroczystości!
Adam Małysz podzielił się z fanami wyjątkowym kadrami z wesela córki! "Wszyscy już dodali, a ja oficjalnie pochwalę się dopiero dziś" - przyznał skoczek, publikując w poniedziałkowy poranek zdjęcia z uroczystości. Karolina Małysz i Kamil...

Niezawodny Adam Małysz! Sportowiec odśnieżał skocznię własnym ciałem [WIDEO]
Adam Małysz już nie raz udowodnił swoim fanom, że można na nim polegać. Jako sportowiec wie, że praca zespołowa jest bardzo ważna i ostatnio dał tego niesamowity popis. Ostatni trening polskich skoczków był zagrożony i mógł się nie odbić, jednak...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze