Zosia z "Rodzinki.pl" zachwyciła na kolejnym balu maturalnym. Wyrosła na prawdziwą piękność! [FOTO]

Emilia Dankwa jest już dorosła. Zosia z "Rodzinki.pl" po raz drugi bawiła się na studniówce. Na imprezie prezentowała się jak prawdziwa gwiazda!

fot.AKPA/Podlewski
fot.AKPA/Podlewski

Emilia Dankwa na studniówce

Emilia Dankwa zyskała bardzo dużą rozpoznawalność dzięki roli w serialu „Rodzinka.pl”. Grała tam Zosię, uroczą koleżankę Kacperka, stając się jedną z najbardziej popularnych dziecięcych aktorek. Kiedy na planie padł ostatni klaps, nie kontynuowała swojej kariery w innych produkcjach. Zdecydowała się jednak związać ze światem modelingu.

Niedawno Emilia pokazała się na Instagramie w kilku zjawiskowych kreacjach. Poprosiła internautów o pomoc w wyborze jednej z nich na studniówkę. Potem z kolei opublikowała relację z balu maturalnego. Co ciekawe, swoich kolegów z klasy poznała chwilę tuż przed imprezą.

Od marca zeszłego roku uczęszczam do szkoły w chmurze, to jest nauczanie domowe, więc ja, jak i mój rocznik, który był na studniówce, uczymy się z domu, nie spotykamy się z rówieśnikami, dlatego ta studniówka to był pierwszy, ale nie ostatni, tak myślimy, moment, w którym widzieliśmy się tak na żywo, naprawdę – tłumaczyła w rozmowie z Plejadą.

Pomysłem na taniec nasz taki oficjalny była belgijka, ale zaproponowałam, że zajmę się organizacją poloneza i się udało. Jestem wdzięczna ludziom, że też się tak zaangażowali w te przygotowania, ponieważ spotkaliśmy się pół godziny przed rozpoczęciem studniówki. Zatańczyliśmy po prostu tak na świeżo i uważam, że wyszło super, więc jestem bardzo zadowolona – dodała.

Przesuń w prawo, bo zobaczyć więcej zdjęć.

Emilia Dankwa znowu zachwyciła na balu maturalnym

Emilia Dankwa niespodziewanie opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z… kolejnej studniówki. Tym razem wybrała się na nią w charakterze osoby towarzyszącej. Na balu maturalnym bawiła się z kolegami z poprzedniej klasy. Zdecydowała się też na metamorfozę. Pokazała się w prostych włosach. Wybrała jednak ten sam kolor sukni – czerwień.

I kolejna Studniówka za mną! Tym razem w roli osoby towarzyszącej spędziłam noc z ludźmi z mojego poprzedniego, stacjonarnego liceum! ~ 3.02.2024 - poinformowała fanów w opisie. 

Przesuń w prawo, by zobaczyć więcej zdjęć.

Roxie już tego nie kryje. To dlatego nie chciała wziąć udziału w "Tańcu z gwiazdami"
Roksana Węgiel jest jedną z uczestniczek "Tańca z gwiazdami". Wcześniej wiele razy miała okazję zatańczyć w programie, jednak odrzucała zaproszenia. Teraz wyjaśniła, dlaczego odmawiała.

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Zosia z "Rodzinki.pl" zachwyciła na kolejnym balu maturalnym. Wyrosła na prawdziwą piękność! [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.