Zwyciężczyni "Idola" miała wypadek. Alicja Janosz pokazała niepokojące zdjęcie na Instagramie

Alicja Janosz wrzuciła na swój Instagram zdjęcie, które mocno zaniepokoiło jej fanów! Laureatka pierwszej edycji polskiego "Idola" ma bowiem kołnierz ortopedyczny. W odpowiedzi na zapytania zatroskanych internautów wokalistka przyznała, że miała wypadek samochodowy.

Alicja Janosz na Instagramie poinformowała o wypadku

Alicja Janosz miała wypadek samochodowy. Zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu: „Idol” opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, że nosi usztywniający kołnierz ortopedyczny. Chociaż z opisu zamieszczonego pod fotografią niewiele wynika, to zaniepokojeni internauci szybko pozostawili w komentarzach sporo zapytań o to, co doprowadziło do takiej sytuacji. W odpowiedzi na jeden z wpisów Ala Janosz poinformowała, że ma za sobą kolizję drogową:

Pewien Pan, jadąc za mną, nie wyhamował na czas

Pod najnowszym zdjęciem wokalistki pojawiło się również bardzo wiele ciepłych słów oraz życzeń szybkiego powrotu do zdrowia, do których oczywiście się przyłączamy!

Alicja Janosz po „Idolu”

Alicja Janosz to utalentowana wokalistka, której rozpoznawalność przyniósł udział w pierwszej polskiej edycji programu: „Idol” w 2002 roku. 16-letnia wówczas Ala Janosz pokonała w finale m.in. Ewelinę Flintę oraz Szymona Wydrę.

Jej utwór pt. „Zbudziłam się”, bardziej znany jako „jajecznica”, zyskał olbrzymią popularność wśród słuchaczy. Prywatnie 35-letnia artystka jest szczęśliwą żoną muzyka zespołu HooDoo Band – Bartosza Niebieleckiego, a także mamą synka Tymona, który przyszedł na świat we wrześniu 2014 roku. Muzycznie Alicja Janosz w ostatnim czasie była bardzo aktywna; w marcu światło dzienne ujrzał jej projekt: „Alicja Janosz Dzieciom”.

Ala Janosz chętnie dzieli się kadrami z codzienności, prowadząc swoje konto na Instagramie. Śledzicie jej profile w sieci?

Gwiazdy "Idola" spotkały się po latach! Alicja Janosz i Ewelina Flinta pokazały wspólne zdjęcia
Alicja Janosz i Ewelina Flinta znowu razem! Wokalistki, które widzowie z pewnością pamiętają z pierwszej edycji programu „Idol”, spotkały się po latach. Wspólne zdjęcia opublikowały w...

Oceń ten artykuł 0 5
Komentarze