hity na MAXXa
hity na MAXXa

Programy w RMF MAXX

Wstawaj, nie udawaj

Wstajemy przed kurami, poganiamy słońce w świtaniu i gramy największe hity - żeby twój dzień był MAXXYMALNIE ZAJE… piękny ;)

 

Lato na MAXXa

Wyciskamy z najgorętszej pory roku to, co najlepsze! Hit za hitem, konkursy, newsy, uśmiech – i zabawa, gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz – twoje lato jest NA MAXXX’A!

 

Lato i Wszystko gra!

 

KANAŁ NADAWCZY

 

MAXX Party MIXX

 

HOP BĘC EXXTRA

 

Hity na MAXXa

Gwiazdy wielkie - i te nowe, hity, które już poznaliście, i te – które dopiero wstrząsną listami przebojów. Świeże, nowe, odjechane – takie są właśnie HITY NA MAXX’a! Tego się słucha na świecie – i w RMF MAXX!  

 

HOP BĘC

Gwiazdy nie mają urlopu a lato, to pora roku, która szczególnie potrzebuje hitów! Wszystko w waszych rękach! Typujcie najgorętsze pozycje sezonu i słuchajcie ich codziennie po 17:00.

 

MAXX Party

Twój nauczyciel W-F mówił, że rozgrzewka to podstawa? Miał rację! Ćwicz z nami przed każdym sobotnim baletem, imprezową gimnastyką czy zapasami na parkiecie! Zapewniamy wsparcie fizyczne, psychiczne – i muzyczne!

 

Niedziela - dzień świetny

 

Głosówki z wakacji

Stań się częścią naszego radiowego programu, nagrywając swoje kreatywne wypowiedzi! Swoje nagrania wysyłać możesz przez Messenger, Instagram oraz przez automatyczną sekretarkę +48 12 2 000 500

 

Różowy Dywan

Szołbiznesowe podsumowanie tygodnia. O gwiazdach mówimy po ludzku.

 

MAXX REELS

 

Próba mikrofonu