12-letni akordeonista ze złotym przyciskiem w "Mam Talent!". Publiczność i jurorzy w szoku

12-letni Miłosz wystąpił w trzecim odcinku czternastej edycji programu "Mam Talent!". Popisał się swoimi umiejętnościami gry na akordeonie, czym wprawił w zachwyt całe studio. Jeden z prowadzących zapewnił chłopakowi bilet do półfinałów, naciskając złoty przycisk!

"Mam talent". 12-letni Miłosz zagrał na akordeonie

W trzecim odcinku czternastej edycji programu "Mam Talent!" pojawiło się wielu uczestników z różnymi talentami. Wśród nich znalazł się 12-letni Miłosz Bachonko, który wyszedł na scenę, przedstawił się i powiedział:

Dzisiaj przyszedłem tutaj zaprezentować muzykę akordeonową

Po tych słowach Agnieszka Chylińska zareagowała entuzjastycznie, a z publiczności rozległy się gromkie oklaski. Po krótkim wywiadzie dowiedzieliśmy się, że mimo młodego wieku Miłosz ćwiczy grę na akordeonie od siedmiu lat! Ponadto komponuje własne utwory! Chłopiec ma już za sobą pierwsze koncerty, w tym jeden w Carnegie Hall w Nowym Jorku. Warto dodać, że jest to jedna z najbardziej prestiżowych sal koncertowych na świecie!

Z krótkiego wideo na temat Miłosza można dowiedzieć się, że chłopiec pochodzi z muzykalnej rodziny. Jego mama grała na fortepianie, a tata gra na akordeonie. Siostry Miłosza edukują się w szkole muzycznej. Pasją 12-latka jest też piłka nożna – jest członkiem lokalnego klubu sportowego. Jego marzeniem jest otwarcie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej akordeonowym występem!

Chłopak zagrał fragment "Zimy", która jest elementem kompozycji "Cztery pory roku" A. Vivaldiego, czym wprawił wszystkich w zdumienie. Dostał owacje na stojąco, a Agnieszka Chylińska poprosiła go o zagranie swojej kompozycji. Miłosz zgodził się i dał kolejny, wspaniały koncert!

Według mnie, ta kompozycja, co teraz ją słyszę, jest nawet lepsza od tej poprzedniej

– powiedział za kulisami Marcin Prokop

"Mam Talent!". 12-letni Miłosz otrzymał złoty przycisk!

Po występie Agnieszka Chylińska nie kryła emocji:

To jest światowy poziom... ja nie mam po prostu słów. Cokolwiek powiem jest taką oczywistością...

Małgorzata Foremniak również była bardzo wzruszona:

To jest niebywałe, ty jesteś utkany z muzyki!

Jan Kliment natomiast wstał, ukłonił się i podziękował za koncert. Jurorzy przygotowywali się do głosowania, które Agnieszka Chylińska nazwała "najbardziej oczywistym głosowaniem. Nagle zza kulis wyszedł Michał Kempa i udał się w stronę stołu jurorów. Już wtedy wszyscy wiedzieli, co się szykuje! Prowadzący nacisnął złoty przycisk, czym zapewnił Miłoszowi awans do półfinałów na żywo! Jurorzy i publiczność zaczęli donośnie klaskać, a chłopiec był wyraźnie szczęśliwy i zdumiony taką reakcją. Podziękował wszystkim i zszedł ze sceny.

Widzowie zachwyceni 12-letnim Miłoszem

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautów. Wszyscy zachwalają talent Miłosza!

Dla mnie zwycięzca tej edycji
Zasłużony złoty przycisk
Przepiękny występ, prawdziwy talent!

 

Polka podbiła serca jurorów w "Mam Talent. Indonezja". Piękny występ uwieczniono na nagraniu [WIDEO]
Emocje po występach Sary James jeszcze nie opadły, a już mamy kolejny powód do dumy! 12-letnia Alicja razem ze swoimi koleżankami postanowiła wziąć udział w indonezyjskiej wersji popularnego show. Jak...

Oceń ten artykuł 3 2

Ogólna ocena 12-letni akordeonista ze złotym przyciskiem w "Mam Talent!". Publiczność i jurorzy w szoku to: 60% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.
Komentarze