13-latek pożyczył od znajomego 5 złotych. Potem okazało się, że miał oddać o wiele więcej...

Podkarpacka policja informuje, że 17-latek, który groził pobiciem 13-latkowi, usłyszał zarzuty. W sprawie trwają dalsze czynności, a wszystko zaczęło się od 5 złotych.

17-latek pożyczył 13-latkowi 5 złotych

13-latek pożyczył od znajomego 5 złotych. Kilka dni później 17-latek zażądał zwrotu znacznie wyższej kwoty. Dodatkowo groził młodszemu koledze pobiciem. Niestety, na słowach się nie skończyło. Starszy chłopiec przyszedł pod szkołę w Kolbuszowej, by odzyskać pieniądze. Między nastolatkami doszło do sprzeczki i bójki.

Bójka nastolatków pod szkołą

Jak ustalili policjanci, starszy z chłopców zaatakował młodszego. Gdy pracownicy szkoły zauważyli bijących się nastolatków, wezwali Policję. Wówczas napastnik oddalił się w stronę kolbuszowskich bulwarów. Funkcjonariusze na miejscu zastali młodszego z chłopców wraz z matką, a także pracowników placówki. Gdy mundurowi wychodzili ze szkoły, pokrzywdzony zauważył 17-latka.

Ten, na widok policjantów zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany i doprowadzony do komendy. Młody człowiek został wylegitymowany i sprawdzono jego stan trzeźwości. Badanie wykazało, że miał w organizmie niemal dwa promile alkoholu. Trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

17-latek usłyszał zarzuty stosowania groźby karalnej w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności. Decyzją prokuratora zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego. W sprawie trwają dalsze czynności.

Zderzył się z radiowozem. Policjanci nałożyli na niego 55 punktów karnych
35-latek, który popełnił kilka wykroczeń, zderzył się z radiowozem podczas próby ucieczki. Kierowca został ukarany mandatami na wysoką sumę. Ponadto na jego konto trafiło 55 punktów...

Wybrali się na grzyby. Ich ciała odnaleziono w lesie
Małżeństwo wybrało się na grzyby do lasu w Staszowie. Wyjechali 16 września i nie wracali przez kilkanaście godzin, co zaniepokoiło córkę. Kobieta zgłosiła zaginięcie na policję....

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena 13-latek pożyczył od znajomego 5 złotych. Potem okazało się, że miał oddać o wiele więcej... to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze