45-letnia Natalia Orerio bez skrępowania prezentuje zgrabną sylwetkę w obcisłym stroju. To już nie Milagros ze "Zbuntowanego anioła" [GALERIA]

Pamiętacie telenowelę zatytułowaną: "Zbuntowany anioł"? Jedną z głównych gwiazd produkcji była Natalia Oreiro, która wcielała się w postać niewinnej Milagros. Teraz 45-letnia artystka raczej ma niewiele wspólnego ze swoją bohaterką; właśnie dodała nowe zdjęcia oraz filmik, na którym bez skrępowania eksponuje swoje wdzięki, odziana w kusy strój.

Natalia Oreiro kiedyś i dziś

Natalia Oreiro niedawno obchodziła 45. urodziny! Piękna urugwajska aktorka przyszła na świat 19 maja 1977 roku, a serca widzów zdobyła rolą Milagros w telenoweli: „Zbuntowany anioł”. Miłosną historię pokojówki „Mili” zakochanej w Ivie DiCarlo (Facundo Arana) śledzili odbiorcy w wielu krajach, w tym także w Polsce! Po raz pierwszy projekt: „Muñeca brava” zagościł w polskich domach pod koniec maja 2000 roku, czyli 22 lata temu.

Jak bardzo główna bohaterka zmieniła się od czasu premiery „Zbuntowanego anioła”? Na jej instagramowym profilu niedawno pojawiły się nowe fotografie ukazujące gwiazdę w „drapieżnym” wydaniu.

Jak wygląda dziś gwiazda „Zbuntowanego anioła”?

Natalia Oreiro – jako aktorka, ale też wokalistka – już niejednokrotnie udowadniała, że przed kamerą czy aparatem czuje się jak ryba w wodzie! Gwiazda wciąż jest aktywna zawodowo, biorąc udział w coraz to nowych projektach. Niedawno jej galerię w sieci zasiliła porcja kadrów, na których serialowa Milagros zaprezentowała swoje nieco ostrzejsze oblicze. Krótka i obcisła kreacja z odkrytymi plecami, do tego siateczkowe rajstopy i rzucający się w oczy makijaż ze zdobieniami – właśnie tak Natalia Orerio pokazała się internetowej publiczności!

Przesuń w prawo.

Trzeba przyznać, że Natalia Oreiro nie boi się eksperymentować z wyglądem na rzecz nowych ujęć czy klipów. Na Instagramie znaleźć można mnóstwo postów przedstawiających gwiazdę w rozmaitych wydaniach, a każda publikacja cieszy się sporym zainteresowaniem internautów, zbierając pochwały i wirtualne „serduszka”.

Oglądaliście „Zbuntowanego anioła” z Natalią Orerio?

Agnieszka Filochowska z "Rolnika..." pokazała synka. Uczestniczka publikuje uroczy kadr!
Agnieszka Filochowska wzięła udział w drugiej edycji „Rolnik szuka żony”. Tam była kandydatką do serca Roberta. Po krótkim czasie okazało się, że para jest dla siebie stworzona....

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze