Dziewczyna z teledysku do "Last Christmas" dziś jest nie do poznania! Nowe zdjęcia Kathy Hill

Kathy Hill zagrała główną rolę kobiecą w teledysku do piosenki pt.: "Last Christmas". Klip do utworu zespołu Wham! przyniósł jej sporą rozpoznawalność! A jak wygląda dziś? Sprawdźcie!

Teledysk do „Last Christmas”. Jak wygląda dziś Kathy Hill?

„Last Christmas” to piosenka, bez której wielu nie wyobraża sobie świąt! Tekst do utworu jest niezmienny, ale raz po raz bożonarodzeniowy hit pojawia się w oryginalnych aranżacjach. Zdecydowana większość słuchaczy preferuje jednak oryginał, któremu towarzyszy także wyjątkowy teledysk. „Last Christmas” stało się przebojem, a jego wykonawcy – grupa Wham! – właśnie dzięki temu kawałkowi zyskali niemały rozgłos. Autorem słów jest George Michael, a „Last Christmas” po raz pierwszy oficjalnie wybrzmiało w 1984 roku. W klipie zagrali członkowie formacji, a także m.in. brytyjska modelka: Kathy Hill. Wcieliła się rolę dawnej miłości głównego bohatera (w tej roli George Michael), która na świąteczne spotkanie przejeżdża już z nowym partnerem. Także dawna miłość kobiety ruszyła już dalej…

W momencie nagrywania klipu Kathy Hill miała 28 lat. A jak wygląda obecnie? Pomocnym przy udzieleniu odpowiedzi na to pytanie może okazać się Instagram, gdzie modelka publikuje nowe zdjęcia!

Kathy Hill obecnie – nowe zdjęcia na Instagramie

Kathy Hill obecnie ma 67 lat. Z jej publikacji na popularnej platformie wynika, że kobieta nadal aktywnie działa w świece modelingu. Odeszła jednak od wyglądu, do jakiego przyzwyczaiła widzów teledysku: „Last Christmas”. Czarne włosy zastąpiła bowiem jasnymi kosmykami. Niezmienny został za to błysk w oku oraz szczery uśmiech gwiazdy. Hill często prezentuje się również internetowej publiczności w rozmaitych odsłonach. Wśród zamieszczanych przez nią fotografii znaleźć można m.in. migawki powstałe podczas profesjonalnych sesji, ale też prywatne fotografie wykonane np. podczas wakacyjnego odpoczynku.

 

 

 

Tych scen nie zobaczycie w teledysku do "Last Christmas"! Zakulisowe ujęcia sprzed lat trafiły do sieci [WIDEO]
Jak wyglądały kulisy powstawania teledysku do jednej z najpopularniejszych piosenek zespołu Wham!? Sceny, których nie zobaczycie w oficjalnym klipie "Last Christmas", opublikowano po latach na YouTube.

Oceń ten artykuł 33 12

Ogólna ocena Dziewczyna z teledysku do "Last Christmas" dziś jest nie do poznania! Nowe zdjęcia Kathy Hill to: 73% / 100%, uzyskana z: 45 głosów.