50-letnia Justyna Steczkowska kusi ciałem jedynie w prześwitującej bieliźnie. Tak uczciła urodziny

Justyna Steczkowska z okazji urodzin opublikowała na Instagramie gorące nagranie, na którym ubrana jedynie w bieliznę eksponuje wdzięki. Aż trudno uwierzyć, że artystka właśnie skończyła 50 lat. Wciąż ma figurę nastolatki.

Justyna Steczkowska – muzyka

Justyna Steczkowska jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich wokalistek. Rozgłos zyskała dzięki udziałowi w programie „Szansa na sukces”, który wygrała w 1994 roku dzięki niezapomnianemu wykonaniu utworu „Boskie Buenos” z repertuaru grupy Maanam. Rok później reprezentowała Polskę na Eurowizji z utworem „Sama”. Od tamtej pory wydała kilkanaście albumów studyjnych i wylansowała mnóstwo hitów, m. in. „Dziewczyna szamana”, „Oko za oko, słowo za słowo”, „Za karę” czy „Wracam do domu”.

2022 rok jest dla Justyny Steczkowskiej wyjątkowy. Ma bowiem dwie szczególne okazje do świętowania – 25-lecie pracy artystycznej oraz 50. urodziny. W czerwcu, podczas koncertu jubileuszowego pod hasłem „Dziewczyna szamana”, zaprezentowała zupełnie nowy singiel zatytułowany „D.N.A.”.

Justyna Steczkowska – Instagram

Justyna Steczkowska ma imponujące grono wiernych i oddanych fanów, którzy na bieżąco mogą śledzić jej poczynania dzięki social mediom. Artystka aktywnie udziela się m. in. na Instagramie, gdzie ma już przeszło 160 tysięcy obserwujących. Steczkowska ceni sobie bliski kontakt z sympatykami, dlatego regularnie dzieli się z nimi nowymi wpisami, zdjęciami i nagraniami.

Justyna Steczkowska świętuje 50. urodziny

Justyna Steczkowska właśnie skończyła 50 lat. Z tej okazji opublikowała w sieci posta, w którym zwróciła się do wszystkich miłośników jej talentu:

No i stało się. Dziś są moje 50. urodziny. Cudownie. Z tej okazji i wam, i sobie życzę wszystkiego, co dla każdego z nas najlepsze! Dziękuję wam za te wszystkie lata radości i koncertowych wzruszeń. Kocham was

Świeżo upieczona 50-latka swój wpis opatrzyła nagraniem, które wprawiło jej fanów w osłupienie. Gwiazda wystąpiła przed kamerą jedynie w prześwitującej bieliźnie. Prężąc ciało zaprezentowała fenomenalną figurę. Do Steczkowskiej jak do mało kogo pasuje popularne stwierdzenie, że wiek to jedynie liczba. Formy i witalności mogłaby pozazdrościć jej niejedna młodsza kobieta.

Oceń ten artykuł 0 2
Komentarze