80% taniej w Lidlu! Wielka letnia wyprzedaż w dyskoncie

W Lidlu wystartowała wielka sezonowa wyprzedaż. Część artykułów zakupimy teraz za bezcen, bo aż 80% taniej. Jakie produkty objęte są promocją? Warto się pospieszyć, bo oferta nie potrwa długo.

Najpopularniejsze dyskonty w Polsce stale rywalizują o klientów i przygotują coraz to nowsze promocje, które mają przyciągnąć do sklepów kupujących. Z wielu kuszących ofert można skorzystać również w sklepach Lidl. W sobotę będzie można tam naprawdę sporo zaoszczędzić, bo sieć organizuje wielką sezonową wyprzedaż. Część produktów można dostać aż 80% taniej. Jakie artykuły są wyprzedawane oraz na czym dokładnie polega promocja?

Wielka wyprzedaż w Lidlu

W Lidlu wystartowała wielka letnia wyprzedaż do -80%. Chcąc z niej skorzystać – warto się pospieszyć, albowiem okazja nie potrwa długo. Promocja obowiązuje tylko w sobotę 6 sierpnia 2022 roku. Ponadto dostępność produktów jest ograniczona – będą one dostępne tylko do wyczerpania zapasów. Oferta dotyczy artykułów sezonowych: t-shirtów, krótkich spodenek damskich, męskich i dziecięcych oraz sukienek damskich i dziewczęcych.

80% taniej w Lidlu

Jakie są zasady wyprzedaży -80% na artykuły sezonowe? Przy zakupie dwóch promocyjnych produktów z kategorii t-shirty, krótkie spodenki lub sukienki – na tańszy z nich klient otrzymuje 80-procentowy rabat. Lidl zastrzega, że w ramach jednej transakcji może kupić maksymalnie dziesięć uczestniczących w akcji rzeczy. Szczegóły oferty znaleźć można w regulaminie na oficjalnej stronie sieci.

Sklepy sieci Lidl w Polsce

Lidl to jedna z największych sieci marketów w Polsce. Pierwsze sklepy pod tym szyldem powstały w Niemczech w latach 70. ubiegłego wieku, jednak historia sieci sięga dalej – bo aż do lat 30. Aktualnie Lidl posiada około 800 placówek w całej Polsce. Na wszystkich 31 rynkach, na których jest obecny, ma w sumie około 11 550 sklepów.

fot. shutterstock.com

Oceń ten artykuł 0 0