-80% w Lidlu! Szaleństwo promocji z okazji Black Week

Lidl, podobnie jak wiele innych sklepów, rozpoczął już wielkie promocje z okazji Black Friday. Sieć zorganizowała Black Week, co oznacza, że przez cały tydzień klienci będą mogli skorzystać z różnych niesamowitych okazji. Obniżki sięgają -80%!

Lidl – promocje na Black Week

Końcówka listopada to tradycyjnie okres wielkich wyprzedaży. Ich punktem kulminacyjnym jest Black Friday, który w tym roku wypada 25 listopada. W wielu sklepach okazje zaczynają się jednak dużo wcześniej. Lidl, czyli jedna z najpopularniejszych sieci marketów w Polsce, zdecydował się w tym roku zorganizować Black Week, a zatem cały tydzień promocji.

Od poniedziałku 21 listopada do poniedziałku 28 listopada w Lidlu będzie trwało prawdziwe promocyjne szaleństwo z okazji Black Week. Klienci sklepu internetowego sieci każdego dnia będą mogli skorzystać z innych rabatów. Obniżki sięgają -80%, zatem można naprawdę sporo zaoszczędzić. Warto jednak się spieszyć, by okazja nie przeszła nam koło nosa. Obecnie za grosze dostać można m. in. produkty marek Livarno czy Parkside.

Lidl – nowa oferta

W sklepach stacjonarnych Lidla za klika dni rozpocznie się też weekend specjalnych promocji, czyli Black Weekend. Warto na niego czekać, bo sieć przygotowała naprawdę kuszące oferty. Uwagę przykuwa m. in. ta dotycząca automatycznego ekspresu do kawy Bosch, na którym w dniach 25-28 listopada zaoszczędzić będzie można aż 500 zł! Jego regularna cena to 1999 zł, natomiast w czasie przeceny będzie kosztował 1499 zł. To tylko jedna z licznych okazji, które z pewnością przyciągną tłumy miłośników oszczędzania.

Lidl – sklepy

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. ubiegłego wieku, a pierwsze sklepy pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. Obecnie w 30 krajach działa około 11 550 sklepów tej marki, z czego 800 w samej Polsce.

fot. shutterstock.com

Oceń ten artykuł 0 0