Adam i Sandra z "Love Island 7" znali się na długo przed programem? Widzowie nie mają wątpliwości!

Sandra Dorsz i Adam Boguta wcale nie poznali się na "Love Island", tylko dużo wcześniej? Tak twierdzą widzowie, którzy wspominają m.in. o ich... wspólnym zdjęciu sprzed lat! "Czemu udają?" - zastanawiają się w komentarzach.

„Love Island”, sezon 7, odcinek 24. Sandra i Adam znali się wcześniej?

Uczestnicy nowego sezonu programu: „Love Island. Wyspa miłości” sprawiają, że o odcinkach niemal cały czas jest głośno! W mediach społecznościowych trwają gorące dyskusje na temat ich zachowania: zarówno w willi, jak i poza nią. W ostatnim czasie fani „LI” sporo miejsca poświęcili nowemu Islanderowi; zdaniem niektórych Jay miał dziewczynę, zgłaszając się do show. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

"Love Island 7". To pierwsza taka sytuacja w historii show! Potrzebna była interwencja produkcji
"Love Island 7" nie zwalnia tempa. W ostatnich dniach widzowie byli świadkami sytuacji, w której jeden z uczestników musiał złożyć wyjaśnienia podczas specjalnego spotkania z internautami. Jay został...

W ostatnich dniach na „Wyspie miłości” rozpoczął się nowy etap. Podczas gdy panie chwilowo pożegnały się z willą, zmieniając miejsce pobytu, panowie powitali… nowe koleżanki! Wśród nich znalazła się m.in. Sandra Dorsz – uczestniczka 8. edycji programu: „Top Model”. Co ciekawe, na „Love Island” znalazł się już wcześniej bohater wspomnianego show; Adam Boguta startował w 4. sezonie „TM”. Nie tylko to łączy Sandrę i Adama. Według internautów pilnie śledzących nowe odcinki „Love Island 7”, w Internecie znaleźć można dowody świadczące o tym, że wspomniana dwójka Islanderów znała się na długo przed „Wyspą miłości”…

„Love Island 7”. Sandra Dorsz i Adam Boguta pod ostrzałem widzów

Nowe uczestniczki – po swoim wejściu – zostały entuzjastycznie przyjęte przez panów. Adam słowem nie wspomniał jednak o tym, że zna się z Sandrą. Z kolei podczas jednej z zabaw okazało się, że mężczyzna wie o niej całkiem sporo. Adam wspomniał m.in. o tatuażu, jaki ma nowa Islanderka.

Już tyle wystarczyło do tego, by internauci uaktywnili się w komentarzach pod postami dotyczącymi wspomnianych sytuacji:

Sandra była kiedyś w „Top Model” i zna się z Adamem.

Czemu Adam i Dorszowa udają, że się nie znają?

Mają wspólne zdjęcie na Insta.

Ta, co przyszła, ma zdjęcia z Adamem z 2019, podpis "per brat bliźniak”, a teraz co udają, że się nie znają?

Rzeczywiście, przeglądając instagramowy profil Sandry Dorsz, znaleźć można fotografię, na której jest też… Adam!

Mój brat, wręcz bliźniak. Tylko on tak nie myśli… (…) Selfie na szybkości, nie oceniajcie. A, no i jeszcze jedno.... Czy tylko ja uważam, że zaproszenie uczestników poprzednich edycji to był sztos totalny? Spokojnej nocy i buziaki dla Was aniołki – pisała w 2019 roku Sandra, nawiązując do jej epizodu w „Top Model”.

Co sądzicie o takim zachowaniu Adama i Sandry?

"Love Island 7". Byli uczestnicy zabrali głos. Tak skomentowali nowe odcinki! Nie zabrakło krytyki. "Oni tak serio?"
"Love Island 7" nie przestaje zaskakiwać! Nowe odcinki przynoszą coraz to nowe zwroty akcji. Tym razem "powodzeniem" cieszy się wątek pocałunku Mateusza i Beaty. Zachowanie Islanderów skomentowali m.in. uczestnicy...

Oceń ten artykuł 1 13

Ogólna ocena Adam i Sandra z "Love Island 7" znali się na długo przed programem? Widzowie nie mają wątpliwości! to: 7% / 100%, uzyskana z: 14 głosów.