Adrian i Wiktoria z "Love Island 9" razem na nowych zdjęciach! "Happy end"

Uczestnicy "Love Island 9", którzy zakończyli już swoją przygodę z show, spotkali się na gruncie prywatnym. Adrian i Wiktoria, bo właśnie o nich mowa, pochwalili się nawet wspólnymi fotografiami!

Uczestnicy „Love Island 9” spotkali się po programie

„Love Island. Wyspa miłości 6” zbliża się do końca! Finał randkowego show widzowie TV4 zobaczą już w najbliższą niedzielę – 14 kwietnia – o godz. 22:00. Powtórki z kolei są dostępne online – na platformie polsatboxgo.pl.

Uczestnicy „LI 9” cieszą się sporym zainteresowaniem także po opuszczeniu hiszpańskiej willi. Fani telewizyjnego formatu chętnie sprawdzają bowiem media społecznościowe w poszukiwaniu nowych informacji na temat Islanderów. Tak właśnie było w przypadku Adriana i Wiktorii: byłych już bohaterów trwającej edycji. Wspomniany duet zabrał głos, publikując na Instagramie… wspólne zdjęcia!

Adrian i Wiktoria razem na „Love Island”

Przypomnijmy: Adrian Jeziorski na „Wyspie miłości” niemal od razu stworzył parę z Wiktorią Antolak. Przystojny prawnik wprawdzie wcześniej wspominał o swojej niechęci do tatuaży, ale szybko okazało się, że takie zdobienia na ciele Wiki zupełnie mu nie przeszkadzały. Mało tego, Adrian – w dość oryginalny sposób – wyznał partnerce miłość!

Między Adrianem a Wiktorią szybko zaczęło się jednak „psuć”. Doszło nawet do rozdzielenia Islanderów, a kobieta… opuściła „Wyspę miłości”! Później Wiki otrzymała szansę powrotu, z której skorzystała. W tym samym czasie Adrian próbował stworzyć nową relację, otwierając się na Emi. Finalnie nie zdołał jednak zbudować z nią silnej pary. Tymczasem Wiktoria wprawdzie wróciła do willi, ale nie dała byłemu partnerowi kolejnej szansy. Najpierw wyeliminowany został więc Adrian, a później z show – już ostatecznie – pożegnała się Wiktoria.

Czujni widzowie „Love Island” zastanawiali się, czy Wiki i Adrian spotkają się poza kamerami. Już wiadomo, że tak się stało! Islanderzy sami pochwalili się tym faktem, publikując na Instagramie wspólne fotografie.

Wiktoria i Adrian z „Love Island 9” na nowych zdjęciach – Instagram

Zarówno na instagramowym koncie Adriana, jak i Wiktorii, pojawiły się zdjęcia dokumentujące ich spotkanie. Po gestach oraz uśmiechach na twarzach Islanderów śmiało można wnioskować, że wspomniana dwójka nie żywi do siebie urazy. Sama Antolak napisała o „szczęśliwym zakończeniu”! Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Fot. Instagram @adriano_of

Adrian i Wiktoria z "Love Island 9" razem na nowych zdjęciach! "Happy end"

Fot. Instagram @wiktoriaantolak_

Widzowie "Love Island" mają dość Dana i Mateusza w show? Apelują do produkcji!
Uczestnicy programu: "Love Island. Wyspa miłości" szykują się na finał! Ostatni odcinek już za kilka dni. Kto wygra show, a które pary pożegnają się z hiszpańską willą? Zdaniem widzów dwa duety powinny jak najszybciej opuścić projekt...

Oceń ten artykuł 29 15

Ogólna ocena Adrian i Wiktoria z "Love Island 9" razem na nowych zdjęciach! "Happy end" to: 65% / 100%, uzyskana z: 44 głosów.