Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski i... dzieci! Nowe zdjęcie na Instagramie aktorki z lawiną komentarzy

Adriana Kalska pokazała nowe zdjęcie z partnerem. Obok Mikołaja Roznerskiego w kadrze znalazły się także... dzieci! "Cudowna rodzinka" - można przeczytać w komentarzach.

„M jak Miłość”. Mikołaj Roznerski z partnerką na planie

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska to para doskonale znana widzom „M jak Miłość”. To właśnie tam aktorzy wcielają się w rolę Marcina i Izy Chodakowskich, których losy są dość burzliwe. Przypomnijmy, w wyniku niecnych intryg ich małżeństwo zawisło na włosku, a para spotkała się na sali sądowej! W ostatniej chwili Marcin postanowił zawalczyć o miłość, a partnerzy zdecydowali się na separację. Czy Iza i Marcin z „M jak Miłość” nadal będą razem? Wiele na to wskazuje! Nowe odcinki doczekają się nowej ramówki, a prace nad nią zostały upamiętnione także przez samych aktorów. Zarówno na Instagram „Emki”, jak i na konto Kalskiej trafiły ujęcia z planu, a widać na nich, że Marcin i Iza znów będą tworzyć szczęśliwą rodzinę.

Ada Kalska opublikowała fotografię, na której pozuje wraz z serialowym (i życiowym) partnerem, oraz z dziecięcymi aktorami. W „MjM” Szymek i Maja to dzieci Chodakowskich i to właśnie oni będą towarzyszyć serialowym rodzicom podczas nowej czołówki.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska – razem na planie i w życiu!

W opisie do opublikowanej fotografii Adriana Kalska przyznała, że są to jej „ulubieńcy”, a temat szybko podchwycili internauci! W komentarzach pojawiło się sporo komplementów i słów wyrażających radość ze spokoju, jaki niebawem powinien zagościć w związku Chodakowskich:

Wy jesteście moimi ulubieńcami w serialu. Najlepsze odcinki z Izą, Marcinem, dzieciakami.

Cudowna rodzinka.

Idealnie, wyglądacie świetnie.

Piękny obrazek.

Podobne głosy pojawiły się pod postem na Instagramie „MjM”:

Noo to skoro w czołówce są obydwoje i Iza i Marcin, to tak jakby spoiler, że co by nie było w akcji serialu - oni będą razem.

No i żeby tak zawsze było.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska tworzą związek zarówno w „M jak Miłość”, jak i prywatnie! W kolorowych mediach od czasu do czasu pojawiają się doniesienia o ich rychłym ślubie, jednak para ceni sobie prywatność i nie odnosi się do tych rewelacji. Zawodowo Adę Kalską można oglądać nie tylko w „Emce”! Niedawno w TVN7 zadebiutował nowy telewizyjny projekt pt.: „Papiery na szczęście”, gdzie partnerka Roznerskiego wciela się w główną rolę. Który serial bardziej skradł Wasze serca?

Gwiazdy "M jak Miłość" o krok od serialowego rozstania? Ta wypowiedź Mikołaja Roznerskiego zdradza wszystko!
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski to para prywatnie i... zawodowo! Niedawno serialowy świat obiegła wieść o rozstaniu bohaterów granych właśnie przez wspomnianą parę. Jak do tego...

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski i... dzieci! Nowe zdjęcie na Instagramie aktorki z lawiną komentarzy to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.
Komentarze