Adriana Kalska gotowa do serialowego ślubu! Aktorka zachwyca w białej kreacji. "Zjawiskowa piękność"

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie przedstawiające Adrianę Kalską w sukni ślubnej. Pod fotografią ukazującą gwiazdę w tak niecodziennym wydaniu posypały się komentarze! Internauci byli pod wrażeniem wyglądu serialowej gwiazdy.

Adriana Kalska i seriale

Adriana Kalska to aktorka ciesząca się sporą popularnością. Piękna gwiazda sympatię widzów zyskała m.in. jako Iza Chodakowska w serialu: „M jak miłość”, w którym gra od 2015 roku. Scenarzyści połączyli ją z Marcinem (w tej roli Mikołaj Roznerski), a duet ten skradł serca odbiorców. Nic więc dziwnego, iż uczuciowe zawirowania w życiu Izabeli i jej partnera zostały szeroko skomentowane przez fanów „Emki” – więcej o tym pisaliśmy w artykule poniżej.

Kalska i Roznerski nie są już razem w "M jak miłość". Wszystko przez zdradę! Gorąco w komentarzach po emisji nowego odcinka
Nowe odcinki "M jak miłość" wzbudzają ogromne emocje wśród widzów. W ostatnim czasie na pierwszy plan wysunął się wątek zdrady Izy (Adriana Kalska); zachowanie Chodakowskiej...

Ada Kalska od 2021 roku wciela się także w postać Marty Wiśniewskiej – to główna bohaterka serialu zatytułowanego: „Papiery na szczęście”. Niestety, fani telewizyjnego projektu muszą przygotować się na pożegnanie z ulubionymi bohaterami! Jak podał portal: „Wirtualne media”, twórcy podjęli decyzję dotyczącą przyszłości produkcji:

Telewizyjna Siódemka nie planuje kontynuacji „Papierów na szczęście” w przyszłym sezonie. Być może stacja jesienią br. w zamian pokaże nowy serial, ale ostateczne decyzje nie zostały jeszcze podjęte.

O tym, że aktorzy zakończyli już prace na serialowym planie, poinformowała m.in. odtwórczyni roli Marty. Adriana Kalska podziękowała wszystkim zaangażowanym w serialową przygodę:

Wczoraj (5 kwietnia – przyp.red) był ostatni dzień naszej pracy na planie „Papierów na szczęście”. Moja kolejna krakowska przygoda skończyła się i na długo pozostanie w mojej pamięci. Dziękuję za wszystkie spotkania, wymiany energii i za wszystkie dobre chwile. Dziękuję przede wszystkim aktorom, moim serialowym partnerom, mojej serialowej rodzince i mojej serialowej paczce przyjaciół. Jestem wdzięczna, że mogłam Was poznać, z Wami to przeżyć i od Was się uczyć. Bez Was nie wyobrażam sobie tego projektu.

Zanim odbiorcy zobaczą finał „Papierów na szczęście”, będą świadkami kolejnych zwrotów akcji! Wiele wskazuje na to, że już wkrótce dojdzie do ślubu głównych bohaterów. Czy ceremonia przebiegnie bez komplikacji? Czy Marta i Adam (Jakub Sasak) zdołają powiedzieć sobie sakramentalne „tak”? Co jeszcze przyniosą ostatnie odcinki serialu? To na razie słodka tajemnica produkcji, ale sporo „zdradzają” publikacje na oficjalnych kontach „Papierów…”. To właśnie tam pojawiła się fotografia przedstawiająca Adę Kalską pozującą w sukni ślubnej.

Ada Kalska w sukni ślubnej

Zdjęcie opublikowano na instagramowym profilu produkcji. Na kadrze znalazła się serialowa Marta, która ma na sobie białą kreację, a w ręku trzyma okazały bukiet kwiatów.

Już niedługo wielki dzień! – brzmi opis do ujęcia.

Ujęciem na InstaStory podzieliła się również sama Kalska. Warto wspomnieć, że to już kolejna taka fotografia; wcześniej wspomniana gwiazda – jako panna młoda – pozowała m.in. w towarzystwie serialowych koleżanek.

Najnowsza publikacja nie tylko została dostrzeżona przez internautów, ale też odpowiednio skomentowana. Fani produkcji dzielili się swoimi przemyśleniami, pisząc:

Zjawiskowa piękność. Czekam na ten wyjątkowy dzień Marty i Adasia.

Nie mogę się doczekać.

Co ja będę oglądać, jak serial się skończy?

Na początku serialu w sukni i na końcu serialu w sukni.

„Papiery na szczęście” to serial codzienny opowiadający historię Marty i Adama. Mama dwójki dzieci nieoczekiwanie musi przewartościować swoje życie, kierując się do Krakowa. Tam poznaje przystojnego Kowalczyka, w którym się zakochuje… Nie wszystko jednak jest tak proste, jak się wydaje.

Serial emitowany w TVN 7 można oglądać dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz we wtorki o godz. 18:30. Powtórki są dostępne online – na platformie Player.pl.

Internauta ostro w stronę Kalskiej. "Czemu zdradziłaś Marcina?". Aktorka nie zostawiła tego bez reakcji!
Adriana Kalska wrzuciła do sieci screena ukazującego wiadomości wysyłane przez pewnego internautę. Użytkownik sieci postanowił wprost wyrazić swoje niezadowolenie z serialowego wątku. Jego wypowiedź...

Oceń ten artykuł 5 1

Ogólna ocena Adriana Kalska gotowa do serialowego ślubu! Aktorka zachwyca w białej kreacji. "Zjawiskowa piękność" to: 83% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.