Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski pod lupą fanów "M jak miłość". Wniosek może zaskoczyć!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska niebawem znów pojawią się w TV! Po wakacjach serial "M jak miłość", w którym wcielają się w małżonków, powróci z regularną emisją. Pod nowym zdjęciem aktorów głos zabrali fani produkcji, dzieląc się swoimi przemyśleniami. Wnioski mogą zaskoczyć!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w nowych odcinkach „M jak miłość”

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w „M jak miłość” wcielają się w postacie Izy i Marcina Chodakowskich – małżeństwo uwielbiane przez widzów. Jako pierwszy w serialu pojawił się przystojny aktor, który dołączył do obsady w 2012 roku. Trzy lata później na planie „Emki” pojawiła się Ada Kalska, a grana przez nią bohaterka wtargnęła w życie serialowego Chodakowskiego w trudnym dla niego momencie – Marcin borykał się z bolesną stratą ukochanej Kasi (Agnieszka Sienkiewicz-Gauer), a także samotnie wychowywał synka. Czas pokazał, że przystojny amant oddał swoje serce właśnie Izabeli, ale ich miłość była wystawiona na wiele prób.

W nowych odcinkach „M jak miłość” Iza i Marcin Chodakowscy na nowo cieszą się łączącym ich uczuciem – para była bowiem o krok od rozwodu, jednak finalnie udało im się rozwiązać problemy małżeńskie. Nieco inaczej sytuacja wygląda w życiu prywatnym aktorów. Ada Kalska i Mikołaj Roznerski przez długi czas byli również parą w życiu prywatnym, jednak wszystko zmieniło się miesięcy temu. Na początku roku pojawiło się oświadczenie, w którym aktorka poinformowała o zakończeniu związku z dotychczasowym partnerem.

Gwiazdy "M jak Miłość" rozstały się po kilku latach związku! Kalska ogłosiła koniec relacji z Roznerskim
Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski i... rozstanie! Gwiazdy "M jak Miłość" nie są już razem, a potwierdziła to na Instagramie sama aktorka. Co dokładnie napisała? Sprawdźcie!

Adriana i Mikołaj niezmiennie występują w „M jak miłość”, a po wakacjach widzowie zobaczą nowe odcinki z ich udziałem. Produkcja „Emki” zaprosiła odbiorców na nadchodzący sezon, a ci podzielili się w komentarzach przemyśleniami na temat serialu.

Internauci czekają na nowy sezon „M jak miłość”

Pod fotografią ukazującą serialowych Chodakowskich pojawiło się sporo komentarzy: podczas gdy jedni użytkownicy sieci cieszyli się na nadchodzący koniec przerwy w emisji „Mjm”, inni zwrócili uwagę na grę aktorską:

Odkąd nie są parą w życiu prywatnym, to rola przez nich grana już nie jest taka jak wcześniej.Adriana widać, że ma blokadę w stosunku do Mikołaja.

Też mam takie odczucie, pomimo że to profesjonaliści, ale lekko to widać.

Zdecydowaną większość wpisów stanowiły jednak komentarze wyrażające ekscytację z powodu wielkiego powrotu serialu po wakacjach:

Czekam na nowe odcinki z niecierpliwością.

Nareszcie będą nowe odcinki!

Tęsknię za „M jak miłość”.

Wy także odliczacie czas do premiery nowego sezonu „Emki”?

https://www.rmfmaxxx.pl/news/Wielki-powrot-M-jak-milosc-Co-w-nowych-odcinkach-po-wakacjach-Jedna-z-bohaterek-bedzie-w-niebezpieczenstwie,65344.html#crp_state=1

 

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze