Adriana Kalska odpowiedziała na pytanie o "idiotyczny scenariusz". "Nie mam wpływu"

Adriana Kalska w "M jak miłość" wciela się w postać Izabeli: byłej partnerki Marcina (Mikołaj Roznerski). Wspomniana bohaterka wzbudza sporo emocji wśród widzów serialu. Jak sama aktorka podsumowała odcinki "Emki"?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w „M jak miłość”

Adriana Kalska w „M jak miłość” gra od 2015 roku. Jako Izabela Chodakowska przez długi czas tworzyła związek z Marcinem (Mikołaj Roznerski), a wspomniana para była uwielbiana przez widzów. Kalska i Roznerski razem byli także prywatnie – sytuacja ta zmieniła się pod koniec 2021 roku. Niedługo później aktorka poinformowała o rozstaniu z partnerem, publikując na Instagramie krótkie oświadczenie:

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem. Rozstania dla nikogo nie są łatwe (…). Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności (…).

Aktorzy niezmiennie wcielali się w role zakochanych małżonków w „Mjm”, ale scenarzyści postanowili nieco skomplikować ten wątek. Iza zdradziła bowiem męża z Radkiem (Philippe Tłokiński), a następnie odeszła od rodziny. W nowych odcinkach kobieta jest już po ślubie z Radosławem, a Marcin układa sobie życie na nowo: u boku Kamy (Michalina Sosna). Taki ruch ze strony twórców „Emki” spotkał się z niezrozumieniem ze strony wielu widzów. Dowodem mogą być pozostawiane przez nich komentarze. Jeden z wpisów został dostrzeżony przez samą aktorkę, która odniosła się do granej przez siebie roli.

Adriana Kalska odpowiada na Instagramie

Adriana Kalska niedawno opublikowała na Instagramie post nawiązujący do jej pracy w teatrze. W sekcji komentarzy pojawiło się z kolei odniesienie do „M jak miłość”:

Jesteś fajną kobietą dobrą aktorką i głos piękny, czemu godzisz się na taki idiotyczny scenariusz i rolę w MjM?

Na słowa te zareagowała sama Kalska, odpowiadając:

Dziękuję. Niestety nie mam wpływu na scenariusz. Taka jest moja rola, robię, co mogę, by ją bronić na ekranie, natomiast pewnych rzeczy się nie przeskoczy… Rozumiem, że nie każdemu się ta rola podoba, ale przynajmniej wzbudza emocje, haha.

W innym miejscu dodała:

(…) Proszę mi uwierzyć, też czasem wolałabym, żeby inaczej to wyglądało (…).

Jak potoczy się wątek Izy i Marcina? Czy Chodakowscy będą jeszcze razem? Co jeszcze przyniosą nowe odcinki „M jak miłość”? Przekonamy się o tym już niebawem!

Zaskakujący powrót w nowych odcinkach "M jak miłość". Jak będzie wyglądała Hania?
W "M jak miłość" będzie się działo! Nowe odcinki serialu upłyną pod znakiem powrotu. W Grabinie znów pojawi się Natalia (Dominika Suchecka) w towarzystwie... Hani!

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Adriana Kalska odpowiedziała na pytanie o "idiotyczny scenariusz". "Nie mam wpływu" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.