Adriana Kalska podziwia wakacyjne widoki, prezentując zgrabne ciało. Tak pozowała w bikini! "Zjawiskowo" - komentują internauci [ZDJĘCIA]

Adriana Kalska pozdrawia z wakacji! Piękna gwiazda "M jak miłość" czy "Papierów na szczęście" pochwaliła się już pierwszymi "pocztówkami z urlopu", przy okazji prezentując się w letniej stylizacji. Reakcja internautów? Mogła być tylko jedna!

Adriana Kalska w stroju kąpielowym

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Adriana.Kalska (@adriana.kalska.official)

Adriana Kalska wybrała się na wakacje! Piękna aktorka ma za sobą pracowite miesiące; niezmiennie występuje bowiem w „M jak miłość”, gdzie wciela się w postać Izy Chodakowskiej – żony Marcina (Mikołaj Roznerski). Dodatkowo Kalska gra w teatralnych spektaklach, a także w serialu: „Papiery na szczęście”. Nic więc dziwnego, że 36-latka postanowiła „złapać chwilę oddechu” i udać się na krótki urlop. Gwiazda nie zdradziła, dokąd się wybrała, ale opublikowała za to serię iście wakacyjnych kadrów!

Przesuń w prawo.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Adriana.Kalska (@adriana.kalska.official)

Ada Kalska na wakacjach – nowe zdjęcia na Instagramie

Na fotografiach widać, że Ada Kalska znalazła się w urokliwym miejscu. Opisując nową galerię, serialowa Iza z „Emki” czy Marta z „Papierów na szczęście” sięgnęła po hasztagi, pisząc: nie usiedzę, znowu poszłam. Kalska zaprezentowała się instagramowej publiczności w „letnim” wydaniu, pozując w górze od stroju kąpielowego, szortach i jeansowej czapce. Adriana Kalska raczej rzadko publikuje podobne migawki, stąd też jej najnowsza aktywność nie przeszła niezauważona –  w komentarzach zaroiło się od komplementów!

Śliczna Ado. Baw się cudownie i odpoczywaj (…).

Cudnie, miłego wypoczynku.

Zjawiskowo wyglądasz.

Cudownie Pani wygląda, widoki super

– można przeczytać w komentarzach.

Już niebawem produkcje z udziałem Ady Kalskiej powrócą na szklane ekrany! Czekacie na nowe odcinki „M jak miłość” i „Papierów na szczęście”?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Adriana.Kalska (@adriana.kalska.official)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Adriana.Kalska (@adriana.kalska.official)

Gwiazda "O mnie się nie martw" i "Papierów na szczęście" pokazała pierwsze zdjęcie z córką. Wybrała dla niej piękne imię!
Karolina Bacia została mamą! Aktorka znana z takich seriali, jak m.in.: "O mnie się nie martw", "Stulecie Winnych" czy "Papiery na szczęście" urodziła córkę, a teraz pokazała ich pierwsze wspólne...

Oceń ten artykuł 2 2

Ogólna ocena Adriana Kalska podziwia wakacyjne widoki, prezentując zgrabne ciało. Tak pozowała w bikini! "Zjawiskowo" - komentują internauci [ZDJĘCIA] to: 50% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.
Komentarze