Adriana Kalska "przyłapana" na wakacjach. Tak prezentuje się w naturalnym wydaniu. "Dziewczyna z morza"

Adriana Kalska jako "dziewczyna z morza"? Takie podpisane kadry można podziwiać na jej instagramowym profilu! Tym razem piękna aktorka zaprezentowała się internetowej publiczności w naturalnej odsłonie.

Adriana Kalska na Instagramie

Adriana Kalska wzięła sobie do serca powiedzenie: „nie samą pracą żyje człowiek” i zaserwowała swoim instagramowym obserwatorom szybką, wakacyjną podróż! Na wstawionych fotografiach aktorka zaprezentowała się w mniej formalnym, naturalnym wydaniu. Wieczorowe suknie czy serialowe kostiumy tym razem ustąpiły miejsca luźnej koszulce, spod której widać górną część stroju kąpielowego. Figlarny uśmiech, rozwiane włosy i „błysk w oku” – tak Ada Kalska pokazała się internetowej publiczności.

Morskie opowieści, dziewczyna z morza – wyznała w opisie, posługując się hasztagami.

Przesuń w prawo.

Serialowa Iza Chodakowska z „M jak miłość” oraz Marta Wiśniewska z „Papierów na szczęście” w takim wydaniu bardzo spodobała się internautom, którzy nie omieszkali pozostawić po sobie wielu komentarzy. Wśród słów zamieszczonych pod postem próżno szukać krytyki!

Pięknie!

Jaka kochana.

Cudnie. Taką lubimy Panią. Proszę być radosną i uśmiechniętą.

Śliczna ta dziewczyna z morza.

Zjawiskowa, naturalna piękność.

Afrodyta – można przeczytać pod najnowszym postem.

Adriana Kalska w serialach

Adriana Kalska do „M jak miłość” dołączyła w 2014 roku. Grana przez nią postać niemal całkowicie zmieniła życie Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski)! Znajomość pięknej pani kurator i przystojnego detektywa szybko przerodziła się w gorące uczucie, ale związek Izy i Marcina był też wystawiony na wiele prób. Obecnie małżeństwo Chodakowskich wychowuje dwójkę dzieci: Szymona i Maję.

W serialu: „Papiery na szczęście” Ada Kalska wciela się w jedną z głównych postaci – Martę Wiśniewską. Bohaterka była zmuszona „zacząć wszystko od nowa”, przeprowadzając się do Krakowa. Tam też spotkała Adama (Jakub Sasak), który skradł jej serce. Chociaż wątek wspomnianej pary jeszcze do niedawna był jednym z ważniejszych w produkcji, to teraz sytuacja ta nieco się zmieniła: nowe odcinki „Papierów…” skupiają się wokół innych bohaterów, co nie do końca podoba się fanom przygód Marty i Adama.

A Wy, który serial z Adrianą Kalską oglądacie?

Adriana Kalska w namiętnym pocałunku na planie "M jak miłość". Mikołaj Roznerski komentuje! "Chyba coś przegapiłem"
W "M jak miłość" będzie się działo! W nowym odcinku postać grana przez Adrianę Kalską da się ponieść emocjom i pozwoli zbliżyć się do siebie koledze z pracy - Radkowi....

Oceń ten artykuł 9 14

Ogólna ocena Adriana Kalska "przyłapana" na wakacjach. Tak prezentuje się w naturalnym wydaniu. "Dziewczyna z morza" to: 39% / 100%, uzyskana z: 23 głosów.