hity na MAXXa
hity na MAXXa

Adriana Kalska zaszalała z fryzurą! Metamorfoza aktorki robi wrażenie. W centrum: burza loków [ZDJĘCIA]

Adriana Kalska pochwaliła się metamorfozą! Aktorka na nowych zdjęciach dumnie prezentuje zmienioną fryzurę - tym razem na jej głowie króluje burza loków! Jak na taką zmianę zareagowali internauci?

Adriana Kalska na nowych zdjęciach

Adriana Kalska nie ma czasu się nudzić! Obecnie na życie zawodowe aktorki składają się liczne projekty serialowe i teatralne, w które Kalska angażuje się całym sercem. Już od ponad roku z sukcesem udaje jej się łączyć trasę: Warszawa – Kraków, a wszystko za sprawą jej pracy nad nowymi odcinkami popularnych seriali. Podczas gdy w „M jak miłość” wciela się w postać spokojnej Izy Chodakowskiej, to w „Papierach na szczęście” dała się poznać z zupełnie innej aktorskiej strony. Ada Kalska brawurowo wciela się w przypisane jej role, zyskując coraz to nowych fanów! Obecnie jej konto na Instagramie obserwuje już blisko 300 tysięcy internautów, a licznik z pewnością się na tej liczbie się nie zatrzyma. 

Adriana Kalska publikuje rozmaite kadry, tym samym przekazując internautom „smaczki” zza kulis. W ostatnim czasie 36-latka zaprezentowała się w nieco innym niż dotąd wydaniu: na jej głowie rządziła bowiem burza loków! To swego rodzaju nowość, ponieważ dotąd aktorka zwykle prezentowała proste lub lekko falowane pasma.

Internauci komplementują Adę Kalską: „Ależ pięknie w tej burzy loczków”

Na dwóch fotografiach Kalskiej towarzyszyła koleżanka, z którą ta występuje w jednym spektaklu – Anna Jarosik. Widać, że w chwili wykonywania fotografii paniom towarzyszyły doskonałe humory!

Energia płynąca z fotografii udzieliła się również użytkownikom sieci, którzy nie szczędzili pochwał w komentarzach:

Ależ pięknie w tej burzy loczków!

Piękne loki.

Super, nie do poznania.

Adriana Kalska ma za sobą już jeden „eksperyment” z fryzurą; na potrzeby początkowych odcinków „Papierów na szczęście” aktorka "zamieniła" ciemny kolor na… wersję blond! Następnie grana przez nią bohaterka – Marta Wiśniewska – postawiła na śmiałą metamorfozę, rezygnując z dotychczasowego uczesania.

Jak widać, Adriana Kalska w każdym wydaniu wygląda fantastycznie! Oglądacie seriale z jej udziałem? 

Krystian Wieczorek komentuje nowe odcinki "M jak miłość": "Jaki koniec?". Widzowie ruszyli z komentarzami!
No to się porobiło! Fani "M jak miłość" bacznie obserwują wątek Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek), którzy są o krok od rozstania! W sieci komentarzy wciąż przybywa, a...

 

Oceń ten artykuł 2 2

Ogólna ocena Adriana Kalska zaszalała z fryzurą! Metamorfoza aktorki robi wrażenie. W centrum: burza loków [ZDJĘCIA] to: 50% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.