Adriana Kalska zdradziła, ile ma lat. "Na oko osiemnastka" - komentują zaskoczeni internauci

Adriana Kalska ma nie lada powód do świętowania! Końcówka lutego to czas, w którym gwiazda "M jak miłość" obchodzi urodziny. Z tej okazji aktorka opublikowała nowe zdjęcia, a w opisie zdradziła swój wiek.

Adriana Kalska w filmach i serialach

Adriana Kalska jest popularną aktorką, która dzieli się swoim talentem, występując w filmach, serialach oraz w teatrze. Na swoim koncie ma role w takich produkcjach, jak m.in.: „Sama słodycz”, „Papiery na szczęście”, „Asymetria” i w wielu innych. Widzowie „szklanego ekranu” doskonale znają ją również z roli Izy Chodakowskiej w „M jak miłość”. Nowe odcinki z udziałem gwiazdy są szeroko komentowane przez fanów „Emki”, którzy nie przeszli obojętnie obok wątku Chodakowskich. W ostatnim czasie Izabela rozwiodła się bowiem z mężem (Mikołaj Roznerski), wybierając nową relację: z Radkiem (Philippe Tłokiński). Taki ruch ze strony internautów spotkał się z mieszanym odbiorem odbiorców.

O ile historia Izy z „M jak miłość” jest mocno dyskusyjna, o tyle sama Kalska cieszy się sporą sympatią widzów. Świadczyć mogą o tym komentarze pozostawiane pod postami publikowanymi przez aktorkę na Instagramie. 26 lutego Kalska została wprost zasypana życzeniami! Tego dnia odtwórczyni roli Izy świętuje bowiem urodziny.

Ile lat ma Adriana Kalska?

Adriana Kalska w dzień urodzin opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia. Fotografie w stylu selfie opatrzyła krótkim, aczkolwiek wiele mówiącym wpisem:

38' dzień dobry. Dziękuję.

Użytkownicy sieci błyskawicznie zareagowali na wpis Ady Kalskiej, śląc jej urodzinowe życzenia:

Dużo zdrowia, uśmiechu, radości, spełnienia marzeń, dużo spokoju, żeby Pani nadal była piękna i sympatyczna, żeby Pani nadal grała Izę w „M jak miłość”, dużo ról filmowych, serialowych i teatralnych, bo jest Pani świetną aktorką, dużo życzeń Pani życzę i wszystkiego dobrego.

Wszystkiego najlepszego. Spełnienia wszystkich marzeń.

Wszystkiego co dobre i piękne! Niech spełniają się marzenia!

Inni odnieśli się również do wieku Kalskiej:

Pani się pomyliła. O jakieś 20 lat. Na oko „osiemnastka” jak ta lala.

To Pani druga 19-stka. A Wygląda Pani na pierwszą 19-stkę.

Naturalna i piękna 18-stka.

Chyba 28 Pani Ado. Serio, serio.

My również dołączamy się do urodzinowych życzeń!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wrócą do siebie w serialu? "Mam nadzieję, że zobaczymy sceny miłosne"
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska w "M jak miłość" przez długi czas grali zgrany duet. Z czasem jednak relacja ta rozpadła się na kawałki. Czyżby teraz miało się to zmienić? Tego chcą serialowi fani!

Oceń ten artykuł 4 9

Ogólna ocena Adriana Kalska zdradziła, ile ma lat. "Na oko osiemnastka" - komentują zaskoczeni internauci to: 30% / 100%, uzyskana z: 13 głosów.