Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wrócą do siebie w serialu? "Mam nadzieję, że zobaczymy sceny miłosne"

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska w "M jak miłość" przez długi czas grali zgrany duet. Z czasem jednak relacja ta rozpadła się na kawałki. Czyżby teraz miało się to zmienić? Tego chcą serialowi fani!

Pary w „M jak miłość”

„M jak miłość” bawi i wzrusza widzów już od prawie 24 lat! Pierwszy epizod został wyemitowany w 2000 roku, a obecnie nowe odcinki można oglądać w poniedziałki i we wtorki w TVP 2. Powtórki z kolei są dostępne online: na platformie vod.tvp.pl. Opisy i streszczenia nadchodzących odsłon „Mjm” pozwalają fanom niejako „zerknąć w przyszłość”. Sporo zdradzają również oficjalne konta telewizyjnego projektu w mediach społecznościowych. Facebook oraz Instagram – to miejsca, gdzie odbiorcy chętnie dzielą się także swoimi przemyśleniami dotyczącymi obsady czy poruszanych wątków. Tak też było w przypadku najnowszego wpisu, który dotyczył serialowych par. W sekcji komentarzy rozgorzała gorąca dyskusja na temat – byłych i obecnych – „emkowych” duetów. Wśród wpisów internautów mocno wybijały się słowa o Izie i Marcinie (Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski). Wiele osób wprost pisało o tym, by scenarzyści odbudowali ich związek!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w „M jak miłość”

Przypomnijmy: Marcin i Iza przez długi czas stanowili zgrany duet. Wspólnie wychowywali dwójkę dzieci, a Chodakowski heroicznie stawał w obronie partnerki, m.in. podczas starcia z psychopatą Arturem (Tomasz Ciachorowski). Po tych trudnych przeżyciach zakochani postanowili przypieczętować swoją miłość, biorąc ślub w kościele.

Niestety w nowych odcinkach „M jak miłość” związek przystojnego detektywa i pięknej dziennikarki to już pieśń przeszłości. Po tym, jak Chodakowska zdradziła męża z Radkiem (Philippe Tłokiński), zażądała od Marcina rozwodu. Po rozstaniu Izabela rozpoczęła przygotowania do ślubu, a jej były partner znalazł pocieszenie w ramionach Kamy (Michalina Sosna).

Zdaniem niektórych taki ruch ze strony scenarzystów to pokłosie zmian w życiu prywatnym Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. Aktorzy przez pewien czas byli w związku, ale sytuacja ta zmieniła się pod koniec 2021 roku.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem. Rozstania dla nikogo nie są łatwe (…). Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności (…) – przyznała Kalska.

Zapytanie na oficjalnych kontach „Emki” w sieci sprawiło jednak, że odżyły nadzieje serialowych widzów na odbudowanie związku Izy i Marcina.

Czy Iza i Marcin z „M jak miłość” będą razem?

Pod galerią fotografii, na których zaprezentowano rozmaite pary z „M jak miłość”, zadano internautom krótkie pytania:

Miłość niejedno ma imię. Którą parę z naszego serialu wspominacie najczęściej? Za kim tęsknicie? Komu kibicujecie obecnie?

W gąszczu odpowiedzi publikowanych na Instagramie wyraźnie wybijał się jeden duet: to właśnie Iza i Marcin!

Iza i Marcin. Para, dla której warto było poświęcić czas na serial (…).

Najlepiej oglądało się parę: Iza i Marcin do czasu bezsensownego wątku z Radkiem, który kompletnie nie pasuje do tej aktorki, przez co każdy krytykuje postać graną przez panią Adę. Za to Mikołajowi znowu udało się obronić super scenariuszem i nowa super partnerka.

Mam nadzieję, że jeszcze zobaczymy chemię i sceny miłosne między Izą i Marcinem. Radek nie pasuje do Izy. Marcin nie kocha Kamy… Więc jest jedno rozwiązanie.

Oczywiście Iza i Marcin, czyli parę, którą scenarzyści zepsuli...

Lubię Marcina i Izę. Proszę, żeby byli razem i wrócili do siebie (…).

Para nie do podrobienia: Iza i Marcin.

Czy scenarzyści wezmą sobie do serca sugestię fanów „M jak miłość” i odbudują relację Chodakowskich? Czas pokaże.

Dramatyczne chwile w "M jak miłość". Jeden z bohaterów pożegna się z życiem! [SPOILER]
Widzowie czekający na nowe odcinki "M jak miłość" powinni przygotować zapas chusteczek. W nadchodzących odsłonach bohaterowie dowiedzą się o śmierci lubianej postaci. O kim dokładnie mowa?

Oceń ten artykuł 8 0

Ogólna ocena Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wrócą do siebie w serialu? "Mam nadzieję, że zobaczymy sceny miłosne" to: 100% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.