Agata Młynarska z synami Tadeuszem i Stanisławem pojawiła się na okładce jednego z magazynów!

W najnowszym numerze Vivy!, dziennikarka Agata Młynarska wspólnie z synami udzieliła bardzo szczerego wywiadu. Opowiedzieli o swoim życiu prywatnym oraz o tym jak to jest dorastać kiedy Twoją mamą jest Agata Młynarska!

W najnowszym numerze magazynu Viva! Agata Młynarska wraz z synami Stanisławem i Tadeuszem Kiniewiczami udzieliła bardzo szczerego wywiadu. Rozmowę przeprowadziła Krystyna Pytlowska, która zapytała ich o to jak wygląda życie pełne wrażeń i zakrętów.

Życie to wspinaczka wysokogórska? – zapytała dziennikarka

Życie jako metafora wspinaczki to banał. Dla mnie wspinaczka to całe moje życie, choć to codzienne od wspinania jest odległe. Bo to wspinaczka czyni życie wyjątkowym i pełnym emocji. Dla mnie życie jest wspinaniem się w sensie dosłownym. To mój zawód. – stwierdził Stanisław

A ja jestem ciekawa, jak ty, Tadziu, to widzisz. Czy życie ze mną jest dla ciebie taką trudną wspinaczką? – zapytała Agata

Nie, to bardzo ciekawa i partnerska przygoda. – odpowiedział Tadeusz

Po czym dodał

Oczywiście. Dorastanie przy tobie nie kojarzy mi się ze zmaganiem z problemami. Było całkiem normalne, jak u innych nastolatków. Na przykład kiedy rozstawałem się z pierwszą dziewczyną, a ty słuchałaś moich zwierzeń. Albo gdy miałem jakiś kłopot w szkole, jak pamiętam, zdarzało się to dość często.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze