Agata Młynarska zrezygnowała z makijażu. W naturalnym wydaniu zachwyciła internautów!

Nie ulega wątpliwości, że makijaż jest jednym z ważniejszych aspektów w wyglądzie dla wielu pań. A gdyby tak postawić na więcej naturalności? Właśnie z takiego założenia wyszła Agata Młynarska i wrzuciła do sieci zdjęcia, na których pozuje w naturalnej odsłonie. Zobaczcie, jak się zaprezentowała!

Agata Młynarska bez makijażu


Spoglądając na świat mediów, nieśmiało możemy wysnuć wniosek, że nadszedł czas na… naturalność! Coraz więcej pań znanych z pierwszych stron gazet i szklanych ekranów śmielej prezentuje bowiem swoje wdzięki, podkreślając przy tym swoje naturalne piękno i często rezygnując z mocniejszego makijażu. Ostatnio na instagramowym profilu prezenterki Agaty Młynarskiej pojawiła się najnowsza galeria zdjęć, na których ich bohaterka pokazała się właśnie w wersji „no make-up”. Trzeba przyznać, że pani Agata wygląda na nich fenomenalnie!

Komplementy i słowa porównania

Jak na taką aktywność Agaty Młynarskiej w sieci zareagowali internauci? Jak łatwo się domyślić, ich reakcja mogła być tylko jedna – pod wspomnianym postem w mig pojawiło się mnóstwo komentarzy zarówno z komplementami, jak i z dostrzeżeniem podobieństwa dziennikarki do jej znanego taty – Wojciecha Młynarskiego:

„Jak ślicznie Pani wygląda bez makijażu”

„Pięknie naturalna”

„Na tym zdjęciu jest Pani niesamowicie podobna do swojego taty...”

„Pani Agatko, bardzo ładnie bez makijażu jest pani taka delikatna, no i podobna do taty .....Ślicznie!”

Z mocnego makijażu jakiś czas temu zrezygnowały również m.in.: Barbara Kurdej-Szatan, Marcelina Zawadzka czy Olga Kalicka. Myślicie, że to nowy trend?Marcelina Zawadzka bez makijażu! Jak Miss Polonia prezentuje się w takim wydaniu?
Marcelina Zawadzka jest zdecydowanie jedną z najpiękniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Była Miss Polonia rozwija teraz swoją karierę jako prowadząca. Rolę tą...

Jak Barbara Kurdej-Szatan wygląda bez makijażu? Aktorka pokazała się w naturalnym wydaniu!
Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą intensywny czas. Ostatnio swoje życie dzieliła bowiem głównie między planem, teatrem, a salą taneczną, a wszystko przez jej udział w...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze