Barbara Kurdej-Szatan bez makijażu. Tym zdjęciem aktorka zachwyciła internautów!

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą intensywny czas. Ostatnio swoje życie dzieliła bowiem głównie między planem, teatrem, a salą taneczną, a wszystko przez jej udział w ostatniej edycji programu: "Taniec z Gwiazdami", w której zajęła drugie miejsce. Mimo napiętego grafiku gwiazda nie zapomina o swoich obserwatorach w sieci, raz po raz wrzucając na swoje profile najnowsze fotografie. Na jednej z nich Kurdej-Szatan pokazała, jak wygląda bez makijażu!

Barbara Kurdej-Szatan w naturalnej odsłonie


Nie da się ukryć, że kolorowy świat mediów niemal z każdej strony stara się zwrócić uwagę odbiorców mnóstwem zdjęć, na których „znani i lubiani” prezentują się w odpowiednio dobranych, wieczorowych strojach, a panie – także z nienagannym makijażem. Wiadomo jednak, że codzienne życie gwiazd to nie tylko pozowanie na ściankach, ale też ciężka praca i kontakt z fanami. Nic więc dziwnego, że coraz częściej nasi ulubieńcy pokazują nieco więcej kadrów z ich prywatnego życia, na których próżno szukać świateł reflektorów i zapierających dech kreacji. Nie brak na nich jednak uśmiechu oraz naturalności i właśnie tak było w przypadku ostatniej fotografii Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka filmowa, serialowa i teatralna, której sławę przyniosła rola Asi Chodakowskiej w „M jak Miłość”, opublikowała bowiem ujęcie ukazujące ją w naturalnym wydaniu. Wspomniane zdjęcie, a także dołączony do niego opis ma na celu zachęcenie obserwatorek do korzystania z produktu prezentowanego przez aktorkę.

Internauci zachwyceni naturalnością Barbary Kurdej-Szatan

Zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan w wersji „natural” spodobało się internautom. W komentarzach nie brak bowiem wielu komplementów i ciepłych słów skierowanych w stronę bohaterki ujęcia:

„Basiu podziwiam Cię; nauczyłam się od Ciebie pokazywać częściej bez makijażu, dałaś mi pewność siebie! Dziękuję, jesteś moja idolką, zarażasz mnie swoją energią i uśmiechem”

„Prześliczna”

„Piękna kobieta”

Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w dziesiątej edycji programu: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”, gdzie partnerował jej Jacek Jeschke. Para zajęła drugie miejsce, a finał należał do Damiana Kordasa i Janji Lesar. Co ciekawe, w programie wziął udział także mąż aktorki – Rafał Szatan. Muzyk i jego taneczna partnerka – Lenka Klimentova – odpadli jednak już w drugim odcinku. Czym jeszcze zaskoczy nas małżeństwo Szatanów? Zapewne przekonamy się o tym już wkrótce!


View this post on Instagram

Właśnie taka szczęśliwa byłam przez cały czas trwania Tańca z Gwiazdami :)))) dziękuję Ci Jacku @jacekjeschke , że tak pięknie prowadziłeś mnie przez ten magiczny świat tańca. Zarażałeś ekspresją, pomysłowością, poczuciem humoru, profesjonalizmem, dystansem i świetnym nastawieniem do życia i ludzi ! :) a przede wszystkim miłością i oddaniem swej pasji Dziękuję Rinke i całej ekipie @rochstar.tv @straussagnieszka za wiarę we mnie i walkę o to, abym rzeczywiście mogła wziąć udział w programie :) a potem za całą drogę - niezwykle gładką i świetnie zorganizowaną - jesteście the best !!! Naszej kochanej reżyser @agatalipnicka za niesamowitą wrażliwość, otwartość, ogromną wyrozumiałość i wyczucie, a przy tym taki fajny kobiecy konkret :) jesteś idealna na swoim stanowisku ! :))) Najlepszym choreografom @maciejzakliczynski i @princekriss - chłopaki !Uwielbiam Was !!! Praca z Wami jest baaardzo inspirująca! Dzięki za wszystkie małe szaleństwa, śmiechy,kreatywność i niezwykłe opanowanie w tym pędzie prób :) @ampulatorium.art @zajac_renata_hairstylist - za każdy boski look i dobrą atmosferę @malwinawedzikowska za piękne kreacje i spełnianie marzeń scenicznych wizerunków :) dziewczynom Gosi,Ali,Kasi - za pomoc, dbałość o szczegóły i przebieranki :) Całej ekipie realizacyjnej począwszy od @maciek_gasiorowski @damiangrabarski, po operatorów, oświetleniowców, rekwizytorów i wszystkich z ekipy technicznej - za całą oprawę - dzięki Wam wszystko mogło tak świetnie wyglądać :) i Wasze uśmiechy podczas pracy:))) Dziękuję Haniu @hannazudziewicz za każdą cenną kobiecą choreograficzną uwagę i wskazówkę i wsparcie, które okazywałaś na każdym kroku :) Dziękuję i gratuluję wszystkim uczestnikom i tancerzom - to była dla nas wszyskich piękna przygoda, zapamiętamy na całe życie ! I mam nadzieję,że jeszcze wspólnie gdzieś potańczymy:) Super prowadzącym @paulinasykutjezyna @krzysztof_ibisz_official - za uśmiechy, żarty i podtrzymywanie na duchu w tych najbardziej stresujących dniach lajfów:D I przede wszystkim dziękuję mojej wspaniałej rodzinie - za wsparcie i miłość @rafal.szatan_this_is_me kocham Cię !!! Dziękuję, że wszyscy pomogliście spełniać marzenia

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) onDamian Kordas pokonał Barbarę Kurdej-Szatan w finale "Tańca z Gwiazdami"!
Co to był za finał! Wczorajszy, ostatni odcinek programu: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" wyłonił zwycięzcę jubileuszowej edycji. Został nim Damian Kordas,...

Oceń ten artykuł 0 0