Agata Rubik zapytana o plany zawodowe. Jej odpowiedź może zdziwić

Agata Rubik zamieszkała w Miami. W sieci na bieżąco relacjonuje swoją codzienność za oceanem. Ostatnio zaspokoiła ciekawość fanów i zdradziła, jakie ma plany zawodowe.

Agata i Piotr Rubikowie wyprowadzili się z Polski

Agata i Piotr Rubikowie podjęli decyzję o wyprowadzce z Polski. Swoje plany zrealizowali końcem lipca. Nie oznacza to jednak, że nie wiadomo, co dzieje się w ich nowym życiu za oceanem. Żona kompozytora bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie na bieżąco relacjonuje fanom codzienność w Miami.

Jeśli chodzi o mój profil na Instagramie, to będzie on ciekawszy i bardziej słoneczny. (...) Myślę, że bardzo dużo osób, chociażby z ciekawości, będzie nas śledziło, jak się nam tam powiedzie – zapowiedziała jeszcze przed wyjazdem.

Początki życia w USA nie należały do najłatwiejszych. Rubikowie musieli zmierzyć się z zamieszaniem związanym z przeprowadzką i przywyknąć do miejscowej rzeczywistości. Rodzina zamieszkała we własnym apartamencie, jednak trwające w nim prace remontowe przysporzyły jej mnóstwo niepotrzebnych nerwów. Piotr i Agata nie byli zadowoleni z usług miejscowych fachowców.

Agata Rubik o planach zawodowych. Chce „podbić Amerykę”

Od wyprowadzki do Miami minęło już jednak trochę czasu. Rubikowie zdążyli załatwić najważniejsze sprawy i oswoić się z nowym otoczeniem. Piotr Rubik ma także sprecyzowane plany zawodowe. Jego żona zdradziła, że kompozytor chce otworzyć muzyczne przedszkole.

Zaraz jedziemy z Piotrem do urzędu. Będziemy się orientować w sprawach związanych z otwarciem przedszkola muzycznego w Miami – relacjonowała kiedyś.

Teraz fani chcieli dowiedzieć się, jakie plany na pracę za oceanem ma Agata Rubik.

Jakie są pani plany zawodowe? – padło pytanie.

Podbój Ameryki – brzmiała odpowiedziała.

Dociekliwi internauci skorzystali też z okazji i wypytali, czy treści publikowane na jej Instagramie ulegną zmianie:

Czy zamierzasz prowadzić swój Instagram również w języku angielskim ze względu na nowe miejsce zamieszkania?

Jak się okazuje, być może 36-latka skorzysta z tej opcji:

Nie wykluczam. Dużo osób przyjezdnych tak robi, nawet nie znając dobrze języka. Tak czy siak - Instagram ma opcję tłumaczenia.

Oceń ten artykuł 0 1