Agata i Hubert z "Love Island" są razem? Wymowna odpowiedź uczestnika show!

Hubert Wicher i Agata Paź wygrali 7. edycję programu: "Love Island. Wyspa miłości". Czy ich związek nadal trwa? Właśnie takie pytanie padło podczas sesji "Q&A", a odpowiedział na nie... sam zainteresowany! Co dokładnie zdradził Islander?

Pary „Love Island 7”. Czy Hubert i Agata są razem?

Uczestnicy programu: „Love Island. Wyspa miłości”, a ściślej – ich dalsze losy – to niezmiennie jeden z gorących tematów wśród fanów randkowego show. Chociaż finał 7. sezonu odbył się nieco ponad miesiąc temu, to wciąż wiele osób zastanawia się, które pary przetrwały. W ostatnim czasie wiele komentarzy zebrała wieść o tym, że Marta i Adam rozstali się.

Adam i Marta z "Love Island" po rozstaniu. Gorąco w komentarzach pod zdjęciami finalistów! "Widzowie mieli rację"
Marta i Adam z 7. edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" nie są już razem. Wiadomość ta odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Internauci w licznych komentarzach dzielili...

Nic więc dziwnego, że internauci zaczęli sprawdzać, jak wygląda sytuacja także u innych Islanderów. Przypomnijmy: „Love Island 7” wygrali Agata i Hubert, na drugim miejscu znaleźli się Beata i Kamil, na trzecim: Marta i Adam, a stawkę zamykali: Sandra i Mateusz.

Zwycięzcy programu po powrocie z hiszpańskiej willi zajęli się rozwojem swojej znajomości. W ostatnim czasie czujni użytkownicy sieci zauważyli jednak mniejszą aktywność na instagramowych kontach Agaty i Huberta. To wzbudziło ich zainteresowanie, a o szczegóły zapytali uczestnika show. Sam Islander umożliwił im to, otwierając sesję „Q&A” na Instagramie. To właśnie tam została poruszona kwestia związku Agaty i Huberta.

Agata i Hubert z "Love Island" są razem? Wymowna odpowiedź uczestnika show! Fot. InstaStory @hubwic

Hubert Wicher z „Love Island. Wyspa miłości” odpowiada na pytanie o związek z Agatą Wicher
Hubert z „Love Island 7” został zapytany o to, czy wciąż jest w związku. Jego odpowiedź rozwiała wszelkie wątpliwości:

Oczywiście, że jestem z Agatą. Nasz czas spędzany razem w weekend lub w tygodniu jest „policzony”. Chcemy każdą sekundę spędzać razem, ale po prostu nie zawsze jest czas lub miejsce, by wstawiać coś na Instagrama, bo chcemy się nacieszyć sobą – to jedno. A drugie – powstały pewne dywagacje na temat „roszad” tutaj w parach, bo – jak wiemy – jedna para się rozstała. Nie jesteśmy na pewno jedną z tych par (…). Szanujemy swój czas i fajnie, że udało się nam spotkać w ten weekend, bo nie było to takie pewne. Jesteśmy razem szczęśliwi.

Do nagrania Hubert Wicher dołączył także dopisek:

Pamiętajcie, że Internet to nie wszystko. Relacje po wyłączeniu telefonu dalej funkcjonują.

Jak widać, uczucie między Agatą a Hubertem kwitnie! Kibicowaliście im w programie?

Daniel z "Love Island" znów na "Wyspie miłości"? Wspomniał o swojej "ex"!
Daniel Różański to uczestnik piątej edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości". Czy pojawi się w nadchodzącej edycji? Wiele zdradził w komentarzu! Wspomniał też o swojej "ex"...

Oceń ten artykuł 19 1

Ogólna ocena Agata i Hubert z "Love Island" są razem? Wymowna odpowiedź uczestnika show! to: 95% / 100%, uzyskana z: 20 głosów.