Agnieszka Filochowska z "Rolnik szuka żony" pokazała synów. Ale wyrośli! [ZDJĘCIE]

Agnieszka i Robert Filochowscy z programu: "Rolnik szuka żony" mają dwóch synów. Jak wyglądają dzieci jednej z najpopularniejszych par randkowego show? Partnerka rolnika pokazała w sieci nowe zdjęcie Adama i Tomasza.

Uczestnicy „Rolnik szuka żony” po programie

„Rolnik szuka żony” to niekwestionowany hit TVP. Nowe odcinki cieszą się sporym zainteresowaniem, a uczestnicy dbają o to, by kamery zarejestrowały wycinek ich codzienności. Za nami już 9. edycji, a widzowie mogą oglądać kolejną, jubileuszową odsłonę „RszŻ” – epizody pojawiają się w niedziele o godz. 21:20, a pokazuje je TVP 1.

"Rolnik szuka żony". Anna "zdemaskowała" jednego z kandydatów. Wcześniej pisał do Klaudii i Kamili!
Co przyniósł nowy odcinek programu: "Rolnik szuka żony"? W 2. epizodzie bohaterowie stanęli "oko w oko" z kandydatkami oraz kandydatami. Były pierwsze randki i... zaskoczenia! Anna zaprosiła do rozmowy mężczyznę, który wcześniej...

Które pary z „Rolnik szuka żony” przetrwały? Wśród duetów tworzących szczęśliwe związki wymienić można m.in.: Annę i Grzegorza Bardowskich, Małgorzatę i Pawła Borysewiczów czy Agnieszkę i Roberta Filochowskich. Małżeństwa te doczekały się też dzieci, a niedawno ostatnia z wymienionych pań pochwaliła się nowym zdjęciem synów. Jak wyglądają Tomasz i Adam?

Agnieszka i Robert z „Rolnik szuka żony 2” – dzieci

Agnieszka i Robert to uczestnicy 2. sezonu programu: „Rolnik szuka żony”. Jako pierwszy do show zgłosił się strażak, a na jego „wizytówkę” odpowiedziała m.in. Aga. Chociaż początkowo mężczyzna miał lekkie rozterki, to finalnie zdecydował się kontynuować znajomość z sympatyczną blondynką, która następnie… została jego żoną!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agnieszka Filochowska (@aga.filochowska)

Po ślubie państwo Filochowscy stworzyli ciepły dom dla dwóch synów. Najpierw na świecie pojawił się Tomasz, a cztery lata później – w 2021 roku – małżonkowie powitali na świecie drugą pociechę: Adama.

Agnieszka Filochowska prowadzi konto na Instagramie, gdzie od czasu do czasu publikuje urocze, rodzinne kadry. Na jednej z instagramowych relacji zdradziła, jak jej podopiecni spędzają czas na świeżym powietrzu. Migawka aparatu uchwyciła moment, w którym chłopcy siedzą na małym koniu. Uśmiechy na ich twarzach wskazują na to, że w momencie wykonywania zdjęcia dopisywały im humory!

Agnieszka Filochowska z "Rolnik szuka żony" pokazała synów. Ale wyrośli! [ZDJĘCIE]

Fot. InstaStory @aga.filochowska

Agnieszka i Robert poznali się dzięki „Rolnikowi…”. Czy podobny los czeka bohaterów nowej edycji? Tego widzowie dowiedzą się z nowych odcinków randkowego show.

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" wprost pisze o zdradzie. Stanowcza reakcja uczestniczki show
Anna Bardowska z programu: "Rolnik szuka żony" zorganizowała na Instagramie serię pytań i odpowiedzi. Wśród zagadnień pojawił się m.in. temat zdrady. Uczestniczka show stanowczo zareagowała.

Oceń ten artykuł 0 0